Supportersclubs

Waarom zou je een supportersclub nodig hebben? Supporterclubs vormen een tussenpersoon tussen jezelf en de club. Ze kunnen vervoer regelen naar wedstrijden, zowel uit als thuis. Indien je verplaatsingen wenst te doen, dien je tickets via een supportersclub te kopen (ook voor Europese matchen).
Naam Locatie Land E-mail Website
Centre et Confiance Anderlecht België lilliane.asseau@skynet.be -
La Coupe Anderlecht België lacoupe_anderlecht@hotmail.com -
RSCA Dilbeek Dilbeek België willy.faket@pandora.be -
'T Anker St-Niklaas België norbertpersyn@tele2allin.be -
Sporting A.T. Anderlecht België ldemarque@hotmail.com -
Gentse Verstandhouding Eeklo België ivan.boelens@skynet.be www.rscagent.org
Les Mouscronnois Mouscron België michaelti@live.be -
Mons N10 Mons België levequeserge@skynet.be Facebook
Emmels St.Vith Crombach (St.Vith) België rsca.emmels.sv@hotmail.com -
Sud-Luxembourg Hondelange-Messancy België lejardindyvan@skynet.be -
Marie Thérèse Leuven België cafe.marie.therese@skynet.be -
The Globe Geraardsbergen België pierrot.bruyninckx@telenet.be -
De Oude Smis Landen België tonyvrancken@skynet.be -
Boldershof Zwevegem België rscaboldershof@hotmail.com www.svboldershof.be
In den IJzer Oudenaarde België moreels.albert@telenet.be www.supportersrsca-indenijzer.be
't Hoekske Tienen België sindy.petit@skynet.be -
Mauves Forever Dworp België danny.deschuyteneer@skynet.be -
Westhoek Koksijde België ronnycalcoen@skynet.be www.rscawesthoek.be
De Mauve Berkes Denderwindeke België rikdc4@hotmail.com  
Purple Boys Wasmuël België fb918916@skynet.be -
Olen Olen België olen@telenet.be www.rsca-olen.be
De Snelle Vlucht Ham België alex@scdesnellevlucht.be -
Sc. Sporthoek Lubbeek België jos.delise@pandora.be -
De Plezante Hof Zottegem België kim.uytterhaegen@pandora.be -
Purple Tornado Lommel België patje@purple-tornado.be -
't Volkshuis Lotenhulle België volkshuis.101@telenet.be -
Paars-Wit Izegem Izegem België paars_witizegem@hotmail.com -
Paars Witte Rakkers Rijkhoven België eric.timmermans3@telenet.be www.rsca-rijkhoven.be
Den 48 Machelen België chelsea_vosse@yahoo.com -
Magic Mauves Kappele op den Bos België steve.van.erck@telenet.be -
De Maaslandse Vrienden Rekem België jacky.verheyen@skynet.be -
The Mighty Mauves Rijkevorsel België themightymauves@hotmail.com www.mighty-mauves.be
Purple Power Itterbeek België patte@purplepower.be -
Lobbes Lobbes België yves.birette@skynet.be -
The Coach Nieuwerkerken België luc.de.vos@telenet.be -
De Mauve Ajuintjes Aalst België cafeflair@skynet.be -
East Belgium Raeren Raeren België g.ernst@unitedtelecom.be -
De Roos Okegem België dirk.van.laeren@pandora.be -
Le Géants Ath België dididj2304@msn.com -
Sporting-Boys St-Pieters-Leeuw België sportingboys65@hotmail.com -
Victoria RSCA Everberg België vredezaal@proximedia.be -
Purple Haze Keerbergen België rscakeerbergen@gmail.com www.sc-purplehaze.be
The Globe-Shotters Okegem België d.vanbuyten@coronadirect.be -
Hou het tof Lierde België stoffelkepunk@hotmail.com -
Le But Anderlecht België formatu@skynet.be -
Purple Devil Gembloux België jplabiouse@hotmail.com -
Simply the Best Outer België brian.de.bolle@skynet.be -
Mauve Angels Namur België info@mauve-angels-namur.be -
Middenkust Middelkerke België jan.david@pandora.be -
Mauve-Wet Wetteren België tim.vanderschueren@pandora.be www.mauve-wet.be
Mauves Empire 1978 Lodz Polen mauvesempire@hotmail.com -
RSCA has nothing Toulouse Plaisance du Touch Frankrijk denis.lois@worldonline.fr -
Purple Heart from Liège Jemeppe sur Meuse België purpleheart95@gmail.com www.purpleheart95.skyrock.com
Stewards RSCA anderlecht België stewards@stewards.rsca.be -
The Purple Stars Opwijk België kevin.jacobs3@telenet.be -
New St-Guidon Anderlecht België grandmarcvanhulle@telenet.com - -
Le Stade Anderlecht België le_stade@hotmail.com -
Martinique Schelle België vandammeluc@telenet.be -
RSCA Forever Buggenhout België eric.vandooren@telenet.be -
Texan RSCA Club Houston Verenigde Staten uhaepi@yahoo.com -
Purple front 26 E40 Hannut België purplefront26e40@yahoo.com purplefront26e40hannut.jimdo.com
Armata Anderlecht Bucuresti Roemenië danisori@yahoo.com -