Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Olsson, Kristoffer4900003030
3.Delcroix, Hannes8720100111011
4.Hoedt, Wesley12770101151502
5.N'Diaye, Moussa34300005412
7.Amuzu, Francis89631001511411
9.Raman, Benito21710008262
10.Verschaeren, Yari10622100141225
11.Refaelov, Lior90942001511410
14.Vertonghen, Jan56411007610
17.Gomez, Sergio1000001010
18.Ashimeru, Majeed636210010732
21.Diawara, Amadou60112008805
24.Abdulrazak, Ishaq13601103210
25.Trebel, Adrien29602004310
27.Sadiki, Noah33302009361
29.Stroeykens, Mario606230012664
30.Van Crombrugge, Hendrik14280000161600
32.Angulo, Nilson1001002020
46.Ait El Hadj, Anouar8610002111
54.Sardella, Killian1200002020
55.Kana, Marco23401005322
56.Debast, Zeno13880300161602
59.Duranville, Julian26811006242
61.Arnstad, Kristian481021010554
62.Murillo, Michael Amir10561200131212
70.Esposito, Sebastiano516100014593
71.Leoni, Theo8000002111
76.Stassin, Lucas10400002202
99.Silva, Fabio11986300161336

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Olsson, Kristoffer13902003120
3.Delcroix, Hannes61512007703
4.Hoedt, Wesley792020010820
5.N'Diaye, Moussa18300003210
7.Amuzu, Francis7600000101008
9.Raman, Benito19010006151
10.Verschaeren, Yari63310009724
11.Refaelov, Lior51920008625
14.Vertonghen, Jan38310005410
18.Ashimeru, Majeed40600006514
21.Diawara, Amadou30200005414
24.Abdulrazak, Ishaq4600003030
25.Trebel, Adrien14000003212
27.Sadiki, Noah13200004131
29.Stroeykens, Mario20900007161
30.Van Crombrugge, Hendrik9300000101000
46.Ait El Hadj, Anouar12600002202
54.Sardella, Killian9900002110
55.Kana, Marco21602005232
56.Debast, Zeno74101008801
59.Duranville, Julian10100004040
61.Arnstad, Kristian680030010823
62.Murillo, Michael Amir82324109901
70.Esposito, Sebastiano24310007251
76.Stassin, Lucas1100001010
99.Silva, Fabio72232009813

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
3.Delcroix, Hannes12001001100
5.N'Diaye, Moussa12000001100
7.Amuzu, Francis7600001101
9.Raman, Benito5500001010
11.Refaelov, Lior4400001010
16.Verbruggen, Bart12000001100
18.Ashimeru, Majeed12000001100
21.Diawara, Amadou4400001010
25.Trebel, Adrien7600001101
27.Sadiki, Noah1500001010
29.Stroeykens, Mario6510001101
46.Ait El Hadj, Anouar6500001101
47.Lissens, Lucas1500001010
56.Debast, Zeno10500001101
62.Murillo, Michael Amir10500001101
71.Leoni, Theo5500001010

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld