Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Kayembe, Edo1400002020
-Doku, Jeremy60521007703
1.Wellenreuther, Timon4500001010
7.Nmecha, Lukas39121005412
9.Dimata, Landry23221006333
10.Vlap, Michel15301002201
11.Tau, Percy51120007521
14.Mykhaylichenko, Bogdan61910007701
19.Bundu, Mustapha11000003121
21.Vranjes, Ognjen36001004400
22.Cobbaut, Elias30100004401
23.Zulj, Peter27002003300
25.Trebel, Adrien41522005502
30.Van Crombrugge, Hendrik67500008801
32.Luckassen, Derrick63002007700
40.Amuzu, Francis15400004131
42.Delcroix, Hannes9000001100
46.Ait El Hadj, Anouar24501005321
48.Sambi Lokonga, Albert45011105500
51.Verschaeren, Yari20510005231
53.Colassin, Antoine12201004131
54.Sardella, Killian14600002111
55.Kana, Marco24801004311
61.Arnstad, Kristian9001001100
62.Murillo, Michael Amir72011008800
99.Bakkali, Zakaria11900002202

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld