Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Kayembe, Edo1400002020
-Doku, Jeremy60521007703
-Luckassen, Derrick64802008710
-Tau, Percy10784100141227
-Zulj, Peter62603008711
1.Wellenreuther, Timon76500009810
7.Nmecha, Lukas136810200161515
8.Cullen, Josh669010010730
9.Dimata, Landry317220010464
10.Vlap, Michel38402007433
12.Mukairu, Paul645200010828
14.Mykhaylichenko, Bogdan11591200131301
19.Bundu, Mustapha40200009544
20.Miazga, Matt9900100111100
21.Vranjes, Ognjen36001004400
22.Cobbaut, Elias30100004401
25.Trebel, Adrien41522005502
30.Van Crombrugge, Hendrik10350000121201
38.Dauda, Mohammed4500004040
40.Amuzu, Francis878020015873
42.Delcroix, Hannes11700000131300
46.Ait El Hadj, Anouar43302009542
47.Lissens, Lucas9000101100
48.Sambi Lokonga, Albert14132110161601
51.Verschaeren, Yari663200012844
53.Colassin, Antoine16903007161
54.Sardella, Killian43600006421
55.Kana, Marco34401006421
61.Arnstad, Kristian11701002110
62.Murillo, Michael Amir16332400191810
92.Lawrence, Kemar41902005502
99.Bakkali, Zakaria11900002202

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld