Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bornauw, Sebastiaan9001001100
-Kiese-Thelin, Isaac23801009271
4.Kompany, Vincent61401007701
8.Gerkens, Pieter36400007524
10.Vlap, Michel9854000141136
14.Nasri, Samir44611007521
16.Didillon, Thomas9000001100
17.Adzic, Luka15100005141
19.Chadli, Nacer10077100131218
22.Cobbaut, Elias12800000161420
25.Trebel, Adrien27101004312
27.Zulj, Peter644010013762
30.Van Crombrugge, Hendrik17100001191900
32.Luckassen, Derrick10800100121200
34.Sandler, Philippe77103009902
39.Kayembe, Edo742020011831
40.Amuzu, Francis660010012662
43.Lutonda, Thierry9900002110
46.Ait El Hadj, Anouar2800002020
48.Sambi Lokonga, Albert11070200131210
49.Doku, Jeremy624110013673
50.Dewaele, Sieben12090310151413
51.Verschaeren, Yari13952100191726
52.El Kababri, Hotman8100001101
54.Sardella, Killian10960100141222
55.Kana, Marco9261200121021
56.Saelemaekers, Alexis10212200131216
93.Roofe, Kemar10716200121203

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Kiese-Thelin, Isaac4410002020
4.Kompany, Vincent16700003302
10.Vlap, Michel11300002202
14.Nasri, Samir8410001101
17.Adzic, Luka200001010
19.Chadli, Nacer2300001010
22.Cobbaut, Elias18000002200
30.Van Crombrugge, Hendrik30000003300
32.Luckassen, Derrick27211103300
34.Sandler, Philippe21000002200
39.Kayembe, Edo20100003211
40.Amuzu, Francis7600001101
48.Sambi Lokonga, Albert30000003300
49.Doku, Jeremy25110003212
50.Dewaele, Sieben9400001010
51.Verschaeren, Yari1400001010
54.Sardella, Killian15901002110
55.Kana, Marco9100002110
56.Saelemaekers, Alexis30002003300
93.Roofe, Kemar27110003301

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld