Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bornauw, Sebastiaan9001001100
4.Kompany, Vincent43400005501
8.Gerkens, Pieter36400007524
10.Vlap, Michel827200011924
14.Nasri, Samir44611007521
16.Didillon, Thomas9000001100
17.Adzic, Luka15100005141
19.Chadli, Nacer745610010917
22.Cobbaut, Elias830000011920
24.Kiese-Thelin, Isaac20101006241
25.Trebel, Adrien24101003302
27.Zulj, Peter540010010642
30.Van Crombrugge, Hendrik12600001141400
32.Luckassen, Derrick63001007700
34.Sandler, Philippe77103009902
39.Kayembe, Edo57401008620
40.Amuzu, Francis567010010551
43.Lutonda, Thierry9900002110
46.Ait El Hadj, Anouar2800002020
48.Sambi Lokonga, Albert65702008710
49.Doku, Jeremy32201008351
50.Dewaele, Sieben10490200131212
51.Verschaeren, Yari11862100151414
52.El Kababri, Hotman8100001101
54.Sardella, Killian8960100111012
55.Kana, Marco48912007520
56.Saelemaekers, Alexis66021008804
93.Roofe, Kemar62252007702

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
4.Kompany, Vincent2600001101
10.Vlap, Michel4600001101
14.Nasri, Samir8410001101
24.Kiese-Thelin, Isaac2910001010
30.Van Crombrugge, Hendrik12000001100
32.Luckassen, Derrick9201101100
34.Sandler, Philippe12000001100
39.Kayembe, Edo3600001010
48.Sambi Lokonga, Albert12000001100
49.Doku, Jeremy7400001010
50.Dewaele, Sieben9400001010
54.Sardella, Killian12001001100
56.Saelemaekers, Alexis12001001100
93.Roofe, Kemar9100001101

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld