Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
1.Sels, Matz36000004400
4.Mbodj, Kara27000003300
5.Spajic, Uros45001005500
8.Gerkens, Pieter1200001010
9.Onyekuru, Henry20200003211
10.Stanciu, Nicolae7100004040
11.Chipciu, Alexandru34801004401
12.Appiah, Dennis21000003303
17.Bruno, Massimo10110002110
20.Kums, Sven32100004402
24.Kiese-Thelin, Isaac9800002111
25.Trebel, Adrien17201003212
32.Dendoncker, Leander36000004400
35.Ganvoula , Silvère300001010
37.Obradovic, Ivan36000004400
91.Teodorczyk, Lukasz26210004311
94.Hanni, Sofiane36011004400

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld