Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bundu, Mustapha1600001010
3.Delcroix, Hannes27000003300
4.Hoedt, Wesley54001006600
6.Harwood-Bellis, Taylor36501005410
7.Amuzu, Francis25423006241
8.Cullen, Josh54000006600
9.Raman, Benito40522006606
11.Refaelov, Lior36500006423
14.Mykhaylichenko, Bogdan1000002020
17.Gomez, Sergio53911006601
18.Ashimeru, Majeed16800006242
20.Olsson, Kristoffer40302006422
23.Zirkzee, Joshua19830004313
24.Kiese-Thelin, Isaac13710005141
30.Van Crombrugge, Hendrik54000006600
46.Ait El Hadj, Anouar22100005231
51.Verschaeren, Yari31320005414
54.Sardella, Killian4600001101
62.Murillo, Michael Amir48512006511
99.Kouamé, Christian12520002111

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bundu, Mustapha900001010
3.Delcroix, Hannes17710002201
4.Hoedt, Wesley36012004400
6.Harwood-Bellis, Taylor27001003300
7.Amuzu, Francis22811003302
8.Cullen, Josh36001004400
9.Raman, Benito27120004404
11.Refaelov, Lior27020003300
14.Mykhaylichenko, Bogdan4401001010
17.Gomez, Sergio29900004402
18.Ashimeru, Majeed4901002020
20.Olsson, Kristoffer28803004402
23.Zirkzee, Joshua16600003212
24.Kiese-Thelin, Isaac13101003121
30.Van Crombrugge, Hendrik36000004400
46.Ait El Hadj, Anouar9800002111
51.Verschaeren, Yari15120004130
52.Stroeykens, Mario100001010
54.Sardella, Killian18001002200
55.Kana, Marco6500002020
62.Murillo, Michael Amir18300003210

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld