Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Kayembe, Edo1400002020
-Doku, Jeremy60521007703
-Luckassen, Derrick64802008710
-Tau, Percy10784100141227
-Vranjes, Ognjen36001004400
-Dimata, Landry3702200144104
-Bakkali, Zakaria11900002202
-Zulj, Peter62603008711
-Vlap, Michel617130011837
-Colassin, Antoine16903007161
-Bundu, Mustapha40200009544
1.Wellenreuther, Timon19350200222110
7.Nmecha, Lukas179010200212018
8.Cullen, Josh14030310201551
11.Bruun Larsen, Jacob33000009454
12.Mukairu, Paul122422002114713
14.Mykhaylichenko, Bogdan14291200161601
18.Ashimeru, Majeed25710004404
20.Miazga, Matt20700300232300
22.Cobbaut, Elias52401007611
23.Diaby, Abdoulay22800007252
25.Trebel, Adrien787220012935
30.Van Crombrugge, Hendrik10350000121201
38.Dauda, Mohammed2101000130130
40.Amuzu, Francis172822002817117
42.Delcroix, Hannes20130100232302
46.Ait El Hadj, Anouar13173200211568
47.Lissens, Lucas18000102200
48.Sambi Lokonga, Albert23133110262601
51.Verschaeren, Yari9074000151147
52.Stroeykens, Mario1800003030
54.Sardella, Killian10800000141131
55.Kana, Marco35101008441
61.Arnstad, Kristian11701002110
62.Murillo, Michael Amir24034500292630
92.Lawrence, Kemar12211310141404

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
1.Wellenreuther, Timon36001004400
7.Nmecha, Lukas13130002202
8.Cullen, Josh24101003301
11.Bruun Larsen, Jacob17600004222
12.Mukairu, Paul20021004221
14.Mykhaylichenko, Bogdan29900004310
18.Ashimeru, Majeed2910001010
20.Miazga, Matt26601013301
22.Cobbaut, Elias16400002201
23.Diaby, Abdoulay9420002111
25.Trebel, Adrien5110002020
38.Dauda, Mohammed9400003030
40.Amuzu, Francis22500003302
42.Delcroix, Hannes18000002200
46.Ait El Hadj, Anouar24800003301
47.Lissens, Lucas9400002110
48.Sambi Lokonga, Albert35600004401
51.Verschaeren, Yari1700001010
54.Sardella, Killian9000001100
55.Kana, Marco400001010
61.Arnstad, Kristian1600001010
62.Murillo, Michael Amir27000003300
92.Lawrence, Kemar6100001101

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld