Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Delcroix, Hannes700001010
-Kana, Marco2000002020
1.Dupé, Maxime54000006600
5.N'Diaye, Moussa47611006512
7.Amuzu, Francis33020006332
8.Flips, Alexis21501003303
9.Raman, Benito15100005232
12.Dolberg, Kasper49020006605
14.Vertonghen, Jan54012006600
15.Augustinsson, Ludwig5700002111
17.Leoni, Theo47211006510
18.Ashimeru, Majeed8100001101
19.Lonwijk, Justin3000002020
20.Vazquez, Luis4901004040
21.Diawara, Amadou43701006512
22.Patris, Louis16502003211
23.Rits, Mats23701003302
25.Delaney, Thomas11501002111
29.Stroeykens, Mario15601006242
36.Dreyer, Anders32400104401
54.Sardella, Killian46501006511
56.Debast, Zeno45001005500
61.Arnstad, Kristian9801002111

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld