Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bundu, Mustapha1600001010
2.Magellan, Lisandro9300003120
3.Delcroix, Hannes27000003300
4.Hoedt, Wesley13500200151500
6.Harwood-Bellis, Taylor10830300131211
7.Amuzu, Francis6562400155104
8.Cullen, Josh13500200151500
9.Raman, Benito761521015968
11.Refaelov, Lior738310013948
14.Mykhaylichenko, Bogdan26300007250
17.Gomez, Sergio13043100151503
18.Ashimeru, Majeed3491110153123
20.Olsson, Kristoffer11450300151327
23.Zirkzee, Joshua698620013947
24.Kiese-Thelin, Isaac13710005141
30.Van Crombrugge, Hendrik13500000151500
46.Ait El Hadj, Anouar580010012756
51.Verschaeren, Yari8122000141048
52.Stroeykens, Mario200001010
54.Sardella, Killian12100002202
62.Murillo, Michael Amir10051310131121
99.Kouamé, Christian67130109815

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Bundu, Mustapha900001010
3.Delcroix, Hannes17710002201
4.Hoedt, Wesley36012004400
6.Harwood-Bellis, Taylor27001003300
7.Amuzu, Francis22811003302
8.Cullen, Josh36001004400
9.Raman, Benito27120004404
11.Refaelov, Lior27020003300
14.Mykhaylichenko, Bogdan4401001010
17.Gomez, Sergio29900004402
18.Ashimeru, Majeed4901002020
20.Olsson, Kristoffer28803004402
23.Zirkzee, Joshua16600003212
24.Kiese-Thelin, Isaac13101003121
30.Van Crombrugge, Hendrik36000004400
46.Ait El Hadj, Anouar9800002111
51.Verschaeren, Yari15120004130
52.Stroeykens, Mario100001010
54.Sardella, Killian18001002200
55.Kana, Marco6500002020
62.Murillo, Michael Amir18300003210

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
2.Magellan, Lisandro9001001100
4.Hoedt, Wesley9020001100
7.Amuzu, Francis7400001101
8.Cullen, Josh9000001100
9.Raman, Benito1610001010
11.Refaelov, Lior9020001100
14.Mykhaylichenko, Bogdan4400001010
17.Gomez, Sergio8000001101
18.Ashimeru, Majeed9000001100
20.Olsson, Kristoffer7400001101
23.Zirkzee, Joshua9020001100
30.Van Crombrugge, Hendrik9000001100
46.Ait El Hadj, Anouar1600001010
54.Sardella, Killian1000001010
62.Murillo, Michael Amir4601001101

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld