Statistieken huidig seizoen competitie

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Delcroix, Hannes700001010
-Raman, Benito273000010373
-Dupé, Maxime63000007700
-Lonwijk, Justin3900003030
-Kana, Marco2000002020
-Flips, Alexis382020012666
1.Schmeichel, Kasper27460100313101
5.N'Diaye, Moussa659110013673
7.Amuzu, Francis9454200217145
10.Verschaeren, Yari107110001814411
11.Hazard, Thorgan158147002218413
12.Dolberg, Kasper2878152003837131
14.Vertonghen, Jan29963400343402
15.Augustinsson, Ludwig24250300302826
17.Leoni, Theo2412530036261010
18.Ashimeru, Majeed2750100122102
20.Vazquez, Luis8777300374332
21.Diawara, Amadou593010011653
22.Patris, Louis9311400151053
23.Rits, Mats284303003434013
25.Delaney, Thomas14031600221668
26.Coosemans, Colin13400002110
29.Stroeykens, Mario234154003729824
32.Angulo, Nilson1041100130130
33.Gattoni, Federico45300009450
34.Bouchouari, Mohamed100001010
36.Dreyer, Anders2883162103633311
53.Colassin, Antoine800001010
54.Sardella, Killian27901600343134
56.Debast, Zeno32070910363601
61.Arnstad, Kristian642020014683
68.Monticelli, Luca100001010
83.Degreef, Tristan100001010

Statistieken huidig seizoen Europees

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-,000000000

Statistieken huidig seizoen beker

Nr.SpelersnaamMin.GoalsGeelRoodOwnGesp.BasisInOut
-Raman, Benito7110001101
-Dupé, Maxime18000002200
-Flips, Alexis8900001101
1.Schmeichel, Kasper9000001100
5.N'Diaye, Moussa17701002201
10.Verschaeren, Yari16100002201
11.Hazard, Thorgan10900002110
12.Dolberg, Kasper18000003211
14.Vertonghen, Jan18000002200
15.Augustinsson, Ludwig7600001101
17.Leoni, Theo10901002110
18.Ashimeru, Majeed1101001010
20.Vazquez, Luis11700003121
21.Diawara, Amadou9000001100
22.Patris, Louis7400002111
23.Rits, Mats25001003301
25.Delaney, Thomas12500002202
29.Stroeykens, Mario9911002111
34.Bouchouari, Mohamed6300001101
36.Dreyer, Anders18020002200
54.Sardella, Killian10901002110
56.Debast, Zeno27000003300
61.Arnstad, Kristian9000001100
68.Monticelli, Luca100001010
83.Degreef, Tristan6900003030

Legende
Min.: Gespeelde minuten
Goals: Goals
Geel: Gele kaarten
Rood: Rode kaarten
Own: Owngoals
Gesp.: Gespeelde matchen
Basis: Aantal basisplaatsen
In: Ingevallen
Out: Gewisseld