Lokeren - Anderlecht op 23 december

De wedstrijd Lokeren - Anderlecht, die werd afgelast door de terreurdreiging, wordt gespeeld op woensdag 23 december om 20.30u. Lees verder »

De wedstrijd Lokeren - Anderlecht, die werd afgelast door de terreurdreiging, wordt gespeeld op woensdag 23 december om 20.30u. Lees verder »

Davy Roef zal morgen tegen Kortrijk het doel van Anderlecht verdedigen. Ook de rest van deze bekercampagne krijgt hij de kans om zich te tonen. "Davy zal de volledige bekercampagne in doel staan", vertelde Besnik Hasi vanmiddag op zijn persbabbel. Lees verder »

Naar aanleiding van de Warmste Week van Studio Brussel neemt Anderlecht deel aan Football for Life. In dit kader worden de shirts van Anderlecht-spelers geveild. Bieden kan vanaf nu. Lees verder »

De wedstrijd van woensdag in het kader van de Beker van België in en tegen KV Kortrijk wordt live uitgezonden op Play Sports van Telenet. De aftrap in het Guldensporenstadion wordt gegeven om 20.45 uur. Lees verder »

Anderlecht en Club Brugge zetten hun schouders onder een voetbalwedstrijd voor het goede doel. Voorafgaand aan de topper van 20 december spelen politici en journalisten tegen elkaar in Football for Life. Lees verder »

Met twee doelpunten tegen OH Leuven dikte Idrissa Sylla zijn seizoenstotaal aan tot vijf. Hij had hiervoor amper 514 speelminuten nodig. Dit maakt van Sylla de op één na efficiëntste speler uit onze hoogste klasse. Lees verder »

Terwijl wij ons blijven afvragen hoe we de “grote drie” tegen elkaar moeten afwegen, nemen we eerst de verrassende herfstkampioen onder de loep: KV Oostende. Lees verder »

Anderlecht heeft verstrengde veiligheidsmaatregelen genomen voor de wedstrijd van komende zondag tegen OH Leuven. Zo zet het meer veiligheidsmensen in en is er een versterkt veiligheidssysteem. Want veiligheid blijft de eerste prioriteit van Anderlecht. Lees verder »

Mbodj Kara werd door de UEFA opgenomen in hun 'Team of The Week'. De verdediger had inderdaad zijn handen, of benen, vol met Monaco. Een mooie beloning voor een sterke prestatie. Lees verder »

Ondanks de strenge veiligheidsmaatregelen zijn er toch enkele tientallen Anderlecht-fans aanwezig bij de wedstrijd Monaco - Anderlecht. Sporza-reporter Frank Raes hoorde heel wat Nederlands spreken toen hij tijdens de pauze even het toilet opzocht. Lees verder »

Omdat de terreurdreiging in Brussel vandaag verlaagd werd van vier naar drie, bestaat de kans dat er zondag toch supporters worden toegelaten tijdens Anderlecht - OH Leuven. "Zodra ik officieel word ingelicht, zal ik de maatregelen nemen die zich opdringen", laat burgemeester Eric Tomas weten. Lees verder »

RSC Anderlecht laat in een officiële mededeling weten dat zowel de club als spelers en supporters geraakt zijn door de maatregel om de wedstrijd tegen OHL achter gesloten deuren te spelen. Maar de veiligheid blijft primeren, is de club duidelijk. Lees verder »

Ondanks het verbod zijn er toch Anderlecht-fans naar Monaco gereist. De politie belet hen echter om het prinsdom binnen te raken. Wie met de wagen of per trein Monaco wil binnen raken, wordt aan de grens tegengehouden. Lees verder »

Ondanks een verbod zijn toch heel wat Anderlecht-supporters naar Monaco gereist om hun ploeg vanavond aan te moedigen. De thuisploeg heeft intussen maatregelen genomen om hen op te vangen. Lees verder »

Anderlecht speelt zondag tegen OH Leuven zonder supporters. Wat gebeurt er met de abonnees en de fans die een ticket gekocht hebben voor deze wedstrijd? De kans dat zij dit terugbetaald krijgen, is heel erg klein. Lees verder »

Anderlecht ging verliezen op Standard, volgens velen was dat te wijten aan de tactische keuzes van Besnik Hasi. De coach bijt echter van zich af en verdedigd zijn keuze om toen Matias Suarez in te brengen voor Leander Dendoncker. Lees verder »

De wedstrijd tussen Anderlecht en Oud Heverlee Leuven wordt gratis ter beschikking gesteld op Proximus TV en Play Sports van Telenet. Doordat het terreurniveau in Brussel nog tot volgende maandag op niveau vier bijft, wordt de wedstrijd achter gesloten deuren gespeeld. Lees verder »

Rond de middag kwamen spelers en staff veilig aan te Monaco. Anderlecht is vastbesloten om de drie punten te pakken. Een video over hun aankomst kan je hier bekijken. Voor Herman Van Holsbeeck het vliegtuig opstapte liet hij nog even weten begrip te hebben voor de beslissing van zondag. Lees verder »

De kans is bestaande dat de wedstrijd van komende zondag afgelast wordt. Na het duel op Lokeren moet dan een tweede wedstrijd later ingehaald worden. Opties zijn 20 of 27 januari, indien Anderlecht blijft verder gaan in de Beker van België, valt 20 januari al weg. Lees verder »

Dindsdagavond werkte Besnik Hasi nog één training af met zijn kern alvorens op afzondering te trekken. Ivan Obradovic, Aaron Leya Iseka en Mahmoud Trezeguet zijn geblesseerd, voor de rest is de kern compleet. Lees verder »

Donderdag 10 december speelt Anderlecht in het Constant Vanden Stock Stadion tegen Qarabag. Er zullen evenwel geen bezoekende supporters zijn. Niet omwille van paniek om de terreurdreiging, maar omwille van de afstand tussen België en Azerbeidjzan. Lees verder »

De Pro League vergaderde vanmiddag over de zeventiende speeldag. Of de wedstrijd tussen Anderlecht en OH Leuven kan doorgaan, moet beslist worden door de burgemeester van Anderlecht Eric Tomas. Lees verder »

Het duel tussen Lokeren en Anderlecht ging niet door, door het verhoofde terreurniveau. Ook de wedstrijd van komend weekend thuis tegen OH Leuven komt in het aandrang. En de paarse aanhang mag donderdag niet afreizen naar Monaco, een heel spijtige zaak volgens Guillaume Gillet. Lees verder »

Hoewel het verboden is, zijn zo'n 100 tot 200 Anderlecht-fans toch van plan om overmorgen naar Monaco af te zakken. De politie raadt hen echter aan dit niet te doen. Lees verder »

Vandaag om 11 uur komen de veiligheidsverantwoordelijken van de 16 eersteklasseclubs samen om te kijken welke wedstrijden van de zeventiende speeldag kunnen doorgaan. Om 15 uur vergadert de Raad van Bestuur van de Pro League en zij zullen uiteindelijk beslissen. Lees verder »

De federale regering heeft aangekondigd dat het terreuralarm in Brussel nog zeker tot volgende maandag op vier blijft. Hierdoor is de kans erg groot dat de competitiewedstrijd van zondag tegen OH Leuven wordt afgelast. Lees verder »

Volgens de Hondurese krant La Prensa is Andy Najar bereid om zich opnieuw beschikbaar te stellen voor de nationale ploeg. Een maand geleden liet hij weten voor enige tijd af te zien van interlandvoetbal om persoonlijke redenen. Lees verder »

De kalendercommissie van de KBVB is op zoek naar een nieuwe datum voor Lokeren - Anderlecht. Het zou dit duel, net als Moeskroen - Charleroi, graag laten doorgaan op dindag 22 of woensdag 23 december. Lees verder »

Door de afgelasting van de wedstrijd tegen Lokeren werkten de Anderlecht-spelers zaterdag een pittige training af. Zondag kregen ze van Besnik Hasi een dagje verlof in plaats van een uitlooptraining. Lees verder »

Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck vertoefde het voorbije weekend in Brazilië. Hij werkte er een al lang geplande scoutingsopdracht af. Lees verder »

Nu de terugronde zich langzaam maar zeker opnieuw op gang trekt, blikken wij nog eens terug op de heenronde. Vandaag de nummer vijf: Zulte Waregem
Lees verder »

De Pro League heeft beslist om het advies van binnenlandse zaken naast zich neer te leggen en geen wedstrijden af te gelasten. Alle wedstrijden in eerste klasse gaan (voorlopig toch) dus gewoon door. Lees verder »

Afgelopen nacht verhoogde de regering het terreurniveau van drie naar vier. Wel maar enkel voor het Brussels Gewest. De regering geeft de voetbalbond wel de raad om alle wedstrijden in eerste en tweede klasse af te gelasten. Lees verder »

Nu de terugronde zich langzaam maar zeker opnieuw op gang trekt, blikken wij nog eens terug op de heenronde. Vandaag de verrassende nummer zes: Sint-Truiden.
Lees verder »

Naar aanleiding van de beslissing van de Franse autoriteiten om geen Anderlecht fans toe te laten komende donderdag 26 november in het Stade Louis te Monoca, heeft voorzitter Roger Vanden Stock zicht tot de UEFA gericht om meer uitleg te vragen. Zowel spelers als supporters worden getroffen door deze beslissing. Lees verder »

De wintermercato komt dichterbij. Het moment voor de (rijke) clubs om hun verlanglijstje boven te halen om eventuele mankementen of miskopen goed te maken. Tottenham - Anderlecht was de ideale wedstrijd voor Olivier Létang, sportief directeur bij PSG, om eventuele aankopen te gaan bezichtigen. Lees verder »

Donderdagavond, op de raad van bestuur, werd bevestigd dat Roger Vanden Stock ook de komende zes jaar voorzitter blijft van de club. Ook Claire Vanden Stock trad toe tot de raad van bestuur. Lees verder »

Anderlecht laat via zijn officiële website weten dat Claire Vanden Stock, dochter van Roger Vanden Stock, de Raad Van Bestuur komt versterken. "Mevrouw Claire Vanden Stock wordt benoemd als bestuurder in de Raad Van Bestuur van RSC Anderlecht", aldus de officiële mededeling. Lees verder »

Nu de heenronde van de reguliere competitie voorbij is en het terrorisme ons zelfs geen vriendschappelijke interlands meer gunt, vonden wij het tijd om de kandidaten voor Play-off 1 door te lichten. Vandaag: KV Kortrijk (8) Lees verder »

Heel wat spelers van Anderlecht waagden zich gisterenavond op de catwalk. Ze liepen een modedéfilé ten voordele van de Constant Vanden Stock Foundation. Lees verder »

Nu de heenronde van de reguliere competitie voorbij is en het terrorisme ons zelfs geen vriendschappelijke interlands meer gunt, vonden wij het tijd om de kandidaten voor Play-off 1 door te lichten. Vandaag: Charleroi (9) Lees verder »

Sport/Voetbalmagazine pakt vandaag uit met een verhaal achter het dossier rond het nationale stadion. Volgens het blad heeft Philippe Collin het dossier volledig verkeerd aangepakt en is het nieuwkomer Jo Van Biesbroeck die net op tijd aan de alarmbel trok. Lees verder »

De drie genomineerden voor de Sportman en Sportvrouw van het Jaar zijn bekend gemaakt, net als de drie genomineerden voor de nevencategorie Beloften van het Jaar. Daarbij vinden we ook Youri Tielemans terug. Lees verder »

De fans die erbij waren in Qarabag en een vergoeding krijgen voor de geleverde wanprestatie, hebben hun geld al ontvangen. De meegereisde fans kregen van de club 51 euro. Lees verder »

Na hun interlands van de voorbije dagen trainden Idrissa Sylla, Ibrahima Conté en Fabrice N'Sakala gisteren al opnieuw mee bij Anderlecht. Kara Mbodj speelde gisteren nog en wordt weldra ook terug verwacht. Lees verder »

Als gevolg van de aanslagen in Parijs mogen er volgende week geen Anderlecht-supporters aanwezig zijn tijdens de Europa League-wedstrijd tegen Monaco. Tickets worden terugbetaald. Lees verder »

De Pro League bevestigd dat speeldag 16 gewoon doorgaat. "De Pro League zal niet instemmen met het annuleren van wedstrijden komend weekend", laat Pierre François, CEO van de Profliga, weten. Lees verder »

Supporters van Anderlecht mogen volgende week waarschijnlijk niet afreizen naar Monaco. Het verbod komt uit van Frankrijk zelf, dat volgens de Franse autoriteiten een land in oorlog is en de veiligheid van de bezoekers niet kan verzekeren. Lees verder »

Anderlecht heeft de 'Ketjesdag' van komende zondag, 22 november, geanulleerd wegens de verhoogde terreurdreiging. Het evenement wordt verplaatst naar een latere datum. Lees verder »

Belgie - Spanje is afgelast door de hoge terreurdreiging, maar ook de Pro League buigt zich over eventuele maatregelen. Komend weekend staat de zestiende speeldag van de Jupiler Pro League op het programma. Lees verder »