Beloftenwedstrijd uitgesteld door winterweer

De wedstrijd van de beloften vanavond tegen STVV gaat niet door. De Truienaars laten weten dat de partij wordt uitgesteld omwille van het winterweer. Lees verder »

De wedstrijd van de beloften vanavond tegen STVV gaat niet door. De Truienaars laten weten dat de partij wordt uitgesteld omwille van het winterweer. Lees verder »

Speelde Andelecht in Gent nu slecht of niet? Olivier Deschacht wijst op personeelsproblemen die zorgden voor een moeilijke eerste helft, maar zag paars-wit na de rust wel sterk voor de dag komen. Lees verder »

De nederlaag tegen Gent is voor de Waalse televisiezender RTL het signaal om speculaties de wereld in te sturen over een mogelijk ontslag van Besnik Hasi. RTL noemt twee namen als mogelijke opvolger. Lees verder »

De nationale ploeg U16 neemt volgende week deel aan een toernooi in Turkije. Bondscoach Bob Browaeys heeft in zijn selectie plaats voor zeven spelers van Anderlecht. Lees verder »

De Ghanese verdediger Emmanuel Adjei Sowah viert vandaag zijn achttiende verjaardag. Dit zet de deur open voor een transfer naar Anderlecht. Volgens de directeur communicatie van zijn club Dreams FC vervoegt hij paars-wit volgende week. Lees verder »

Deze editie van de Gouden Schoen werd niet die van Anderlecht. Dat zag ook Paul Van Himst, recordhouder met vier Gouden Schoenen. "Het is niet normaal Deschacht het meeste punten haalt van de huidige Anderlecht-kern." Lees verder »
Volgens media uit Kameroen gaat Anderlecht tijdens het African Nations Championship dat morgen begint twee internationals uit Kameroen scouten. Het gaat om Kombi Mandjang en Muhammed Djetei. Lees verder »

Maandag starten de beloften aan de tweede ronde van hun kampioenschap. Na een eerste ronde met alle zestien eersteklassers, start nu het tweede deel van de competitie met twee poules van acht teams. Lees verder »

Youri Tielemans werd tijdens het Gala van de Gouden Schoen uitgeroepen tot Belofte van het Jaar. Hij haalde het met 17 punten voorsprong op Leander Dendoncker. "Hij verdiende het eigenlijk meer dan ik", geeft Tielemans toe. Lees verder »

De 17-jarige middenvelder Alper Ademoglu zou op weg zijn naar Duitsland. De talentvolle speler ligt wel nog anderhalf jaar onder contract bij paars-wit maar wil sinds januari niet meer meetrainen. Lees verder »

Nathan Kabasele is door De Graafschap nog niet opnieuw in genade aangenomen. De aanvaller had intussen een gesprek met coach Jan Vreman, maar trainde vandaag opnieuw met de beloften. Lees verder »

Footmali bracht zondag al het nieuws dat Anderlecht interesse toonde in Abdoul Karim Danté (17), de kapitein van de Malinese U17. Danté zou zijn thuisland al verlaten hebben en is onderweg naar België. Het dossier omtrent zijn overgang zou de goeie weg op gaan ondanks alle administratieve formalieteiten. Lees verder »

Vandaag vieren beloften Clément Petit en Johan Sampaoli hun achttiende verjaardag. Wij feleciteren beide spelers van harte en wensen hen een toffe dag toe samen met hun trainer Nicolas Frutos en de hele groep. Happy Birthday, boys !!!! Lees verder »

Herman Van Holsbeeck had het voorbije weekend een goed gesprek met Besnik Hasi. De boodschap: de huidige kern is sterk genoeg, doe het daarmee. "Nochtans heb ik het gevoel dat sommigen te zeker zijn van hun plaats", geeft Hasi aan. Lees verder »

Ook de Belgische deelnemers aan het WK voor U17 hebben bij Anderlecht de aandacht gewekt. Zo informeerde paars-wit naar de transfervoorwaarden van Dante Vanzeir, die bij Genk zijn contract niet wil verlengen. Lees verder »

Eergisteren konden we u melden dat Alper Ademoglu aanstuurt op een vertrek bij Anderlecht, nu is ook bekend naar waar hij zou trekken: Juventus. Lees verder »

Victor Osimhen, topschutter en wereldkampioen op het WK U17, verkiest Wolfsburg boven Anderlecht. Dat vertelde hij in een interview. "Ik heb Wolfsburg bezocht en ik denk dat dit de juiste bestemming is voor mij." Lees verder »

Leander Dendoncker, de soberheid zelve zowel op het veld als in persoon, is een zo goed als onmisbaar element geworden voor Besnik Hasi. Met wat geluk kan hij verder groeien naast Steven Defour of Youri Tielemans. Lees verder »

Voor de jeugd van Anderlecht zit de winterstop erop. Gisteren namen ze het op tegen KV Oostende. De U19 speelden gelijk, maar al de rest maakte vissla van hun Oostendse leeftijdsgenoten. Lees verder »
De U8 van Anderlecht namen vandaag deel aan het Amsterdam Youth Indoor 2016. Paars-wit eindigde als derde in zijn groep en mocht dus niet naar de halve finale. Toch ging het met een prijs naar huis: Thomas Coussement werd uitgeroepen tot beste speler van het toernooi. Lees verder »

Anderlecht heeft duidelijk goed opgelet tijdens het WK voor U17. Na de Malinees Abdoul Karim Danté en de Nigeriaan Victor Osimhen wil paars-wit nog een derde speler aantrekken die actief was op dit WK: John Lazarus. Lees verder »
Anderlecht staat op het punt om Abdoul Karim Danté vast te leggen. De aanvoerder van de Malinese U17 op het voorbije WK is donderdag vanuit zijn vaderland naar België vertrokken. Lees verder »

Nicolas Frutos heeft zijn start als coach van de beloften niet gemist. In zijn eerste wedstrijd versloeg hij het A-elftal van derdeklasser Bornem met 1-3. Mile Svilar maakte na vijf maanden blessureleed zijn wederoptreden tussen de palen. Lees verder »

Eén van de grootste talenten van de beloftenkern wil Anderlecht verlaten. Alper Ademoglu is sinds de hervatting van de trainingen niet meer komen opdagen. Hij heeft zelfs zijn kastje in Neerpede al leeggemaakt. Lees verder »

De rechtsachter is binnen. Met Rafael Galhardo heeft Anderlecht een back-up voor Andy Najar beet. De verloren oefenwedstrijd tegen Vitesse bewees echter andermaal dat Anderlecht dringend op zoek moet naar creativiteit en kwaliteit. Lees verder »

Anderlecht heeft zijn oefenduel in het Spaanse La Manga met 1-2 verloren van Vitesse. Besnik Hasi bracht voor en na de rust een verschillend elftal tussen de lijnen. Idrissa Sylla scoorde voor paars-wit. Lees verder »

Nathan Kabasele traint voorlopig met de U21 van De Graafschap. De Anderlecht-huurling kwam niet opdagen voor het kerstetentje en daarop besliste coach Jan Vreman dat hij niet mee mocht op oefenkamp. Lees verder »

Zondag 17 januari, vertrekken de nationale U 16 richting Turkije om er deel te nemen aan de 17e editie van de Mercedes-Benz Cup. Coach Bob Browaeys nam 7 jeugdspelers van Anderlecht op in zijn selectie voor dit treffen. Lees verder »

Anderlecht heeft de 26 spelers bekend gemaakt die morgen naar Spanje trekken op oefenkamp. Een opvallende afwezige is Andy Najar. De Hondurees kampt met een blessure, zo luidt het. Lees verder »