
Ex-trainer Frank Vercauteren gaat bij de nationale ploeg aan de slag als assistent van coach René Vandereycken. Voorzitter Roger Vanden Stock heeft echter zijn twijfels over de slaagkansen van Vercauteren.
Vanden Stock wilde op de persconferentie van Anderlecht eerst niets kwijt over zijn ex-trainer, maar na aandringen gaf hij toch een korte reactie aan Sporza. "Ze zullen het moeten bewijzen, want ik heb zo mijn twijfels", zei hij. "Als het lukt zal het fantastisch zijn, maar er kunnen grote problemen opduiken."
"Vandereycken en Vercauteren hebben allebei een sterk karakter. De communicatie kan het eerste probleem worden", besluit Vanden Stock.
Leestip: dinsdag, 30 december 2025, 04:39 - Interne machtsstrijd duwde Vandenhaute weg bij Anderlecht