Anderlecht gaat vanavond tegen AA Gent op zoek naar zijn eerste driepunter van de play-offs. De geschorste Gillet is er niet bij. Of Deschacht kan spelen, blijkt vandaag. Gent-coach Sollied heeft meer personele zorgen.
Jacobs onderwierp Deschacht gisterenavond aan een doorgedreven training om te kijken of hij voldoende fit is om straks te spelen. Indien niet, dan komt Lukaku opnieuw aan de aftrap. Om Gillet te vervangen houdt Jacobs twee opties in gedachten: een wisselspeler die zijn plaats inneemt (Kabangu?) of een tactische aanpassing (Canesin, Molins?).
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Jacobs maakt zich verder ook zorgen om Suarez, die blijft sukkelen met de patellapees. "Ik zie geen verbetering”, aldus Jacobs. “We weten allemaal dat Mati iemand is die snel uit evenwicht kan gebracht worden, ook door hinder of een blessure. Maar dat hij week na week kan spelen, moet hem toch weer een beter gevoel geven.”
AA Gent moet het straks stellen zonder zijn sterkhouders op het middenveld Thijs en Jørgensen. Ook de jonge Van Der Bruggen, die tijdens zijn eerste basisplaatsen mooie dingen liet zien, is geblesseerd, net als vleugelspeler Brüls. De jonge Bosniër Cerimagic, die met de beloften van Gent Anderlecht nog oprolde enkele weken geleden, komt hierdoor bij de kern.