WEDSTRIJDEN Een heel slecht Anderlecht heeft met 2-0 verloren in Viktoria Plzen. Een weliswaar gehavend Anderlecht kwam al heel snel op achterstand en net voor rust verdubbelde Adu de score voor de Tsjechen die ondertussen ook nog een penalty hadden gemist. Anderlecht was werkelijk nergens over de hele lijn en ontsnapte aan een pak slaag aangezien Plzen ook nog driemaal de lat of de paal raakte.
De ongeslagen status van Anderlecht in Europa kreeg al snel een flinke knauw. Terwijl Paars-wit stond te slapen, scoorde Plzen met een lag schot dat door de benen van Dendoncker glipte. Na tien minuten had ook het al 2-0 kunnen staan, maar Coosemans redde een zwak getrapte strafschop.
Lees verder onder de advertentie
Verschaeren viel in na rust, maar we kregen hetzelfde spelbeeld. Het slechte veld zat er mogelijk ook wel voor iets tussen, maar zelfs de eenvoudiste pass en voorzet ging de mist in. Plzen raakte nog tweemaal de paal, terwijl Anderlecht niet eens tot een poging kwam. Ook de invallers konden het tij niet meer keren. Rits kon een kwartier voor tijd eens schieten, maar de poging werd afgeblokt.
Een kansloze nederlaag voor Anderlecht dat vanavond geen enkele vuist kon maken en al vanaf minuut drie werd overtroefd door de fysiek sterkere en meer enthousiaste Tsjechen die trouwens al een hele poos geen wedstrijd meer hadden gespeeld. Het is afwachten op de andere uitslagen om te zien welke impact deze nederlaag zal hebben op de stand van Anderlecht. Anderlecht speelt volgende week zijn laatste partij tegen het Duitse Hoffenheim.
MATCHVERLOOP
90'+2: Leoni trapt de zoveelste slechte voorzet van vanavond.
88': Hazard probeert wel, maar het schip is al lang gezonken.
82': Vasilin kan koppen op hoekschop maar te centraal.
76': Adu kan makkelijk uithalen en raakt de verste paal. De derde maal dat Plzen de paal raakt.
74': Poging van Rits, maar deze wordt afgeblokt.
65': Coosemans levert in bij Adu, maar de spits wordt vastgezet.
64': Voorzet van Cadu strandt op de verste paal. Anderlecht heeft weer geluk.
60': Hubert voert drie wissels door.
50': Het veld ligt er wel dramatisch bij.
46': Plzen scoort bijna de 3-0. Adu trapt op Coosemans.
46': Verschaeren valt in voor Maamar.
RUST
45': 2-0 voor Plzen via Adu. Simic verliest het duel waarna ook Dendoncker onvoldoende kan ingrijpen. Adu knalt in de korte hoek in doel.
40': Dendoncker met geklungel, Adu stift de bal tegen de lat. Simic haalt op tijd weg.
34': Degreef schiet ver naast.
27': Dendoncker wordt afgetroefd door de sterke Prince Adu.
24': Degreef met een zwak schot. De situatie is nochtans vergelijkbaar met de fase die naar de 1-0 leidde.
23': Anderlecht heeft iets meer balbezit nu.
13': Zwakke kopbal van Angulo, wel de eerste bal van Anderlecht tussen de palen.
11': Coosemans redt de zwak getrapte penalty van Sulc.
10': Penalty voor Plzen na een onhandige beweging van Foket.
6': Anderlecht raakt geen bal.
3': 1-0. Plzen scoort meteen via een laag schot van Cerv. Anderlecht staat hier gewoon te slapen. De bal vliegt tussen de benen van Dendoncker in doel.
Bron: © Eigen redactie
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates