Coen: "Spirit zit goed na jongste resultaten"

MAANDAG, 27 JANUARI 2025, 18:56 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

1B De RSCA Futures spelen morgenavond een belangrijke inhaalwedstrijd tegen hun leeftijdsgenoten van Racing Genk. "Niet verliezen is de boodschap", aldus coach Jelle Coen. "En als we winnen, zetten we hen op zes punten."

Jong Genk staat momenteel laatste in 1B met 12 punten. De Futures tellen er drie meer. De Genkenaars begonnen nochtans goed met 6 op 6, maar nadien volgde een reeks van 6 op 45. Dat koste coach Thomas Buffel dit weekend zijn job. Met Johan Van Rumst vond Jong Genk al een nieuwe coach.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Dan vergaat het de Futures momenteel beter. Zij begonnen het seizoen met erg negatieve resultaten, maar de voorbije twee matchen behaalde het telkens een mooi gelijkspel tegen een topclub in de reeks. "We zitten is een goede flow en ook de spirit is heel goed na de jongste resultaten", aldus coach Jelle Coen in Het Laatste Nieuws.

Zaterdag viel de gelijkmaker wel pas in de blessuretijd. "Op basis van de kansen meer dan verdiend", aldus Coen. De Futures hadden niet alleen het meeste balbezit, ze creëerden ook heel wat kansen. "De gelijkmaker zorgde voor grote opluchting, maar vooral voor gerechtigheid. Onze eerste helft was heel sterk."

Coen toonde zich ook tevreden over het stadion van Deinze, waar de Futures hun resterende thuismatchen zullen afwerken. "De kleedkamers en grasmat echt prima. Het is veel leuker voetballen in zo'n stadion, dat gezelliger is dan het voor ons te grote Koning Boudewijnstadion.”

Bron: © Eigen redactie