Ook Baouf, Tajaouart en Engwanda naar A-kern

WOENSDAG, 23 APRIL 2025, 07:59 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

JEUGD Anderlecht wil komende zomer opnieuw enkele jongeren laten doorstromen naar de A-kern. Volgens Het Laatste Nieuws maken verdedigers Ismaël Baouf (foto) en Nunzio Engwanda en middenvelder Anas Tajaouart de stap. Eerder was al bekend dat Nathan De Cat volgend seizoen volwaardig bij de A-kern komt.

De 18-jarige Baouf is al twee seizoenen een vaste waarde in de verdediging van de Futures. Hij is de zoon van oud RWDM-speler Rachid Baouf en ligt nog tot eind volgend seizoen onder contract.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Nunzio Engwanda geldt als een groot talent en mocht afgelopen najaar al enkele keren proeven van de A-kern. Europees mocht hij een keer invallen en op 27 december stond hij in de basis tegen Dender. Na Nieuwjaar zakte hij wat weg en zat hij ook bij de Futures een aantal keer op de bank. De 17-jarige Engwanda verlengde in juli vorig jaar zijn contract tot 2027.

Tajaouart is de patron op het middenveld bij de Futures. Tot eind januari speelde hij, op de eerste twee speeldagen na, iedere match van de eerste tot de laatste minuut, maar toen viel hij uit. In november en december haalde hij ook enkele keren de bank bij de A-ploeg. De 19-jarige middenvelder, die in de eindejaarsperiode bijtekende tot 2029, is ook Marokkaans jeugdinternational.

Met Tristan Degreef en Ali Maamar maakten dit seizoen al twee jongens uit de Futures-kern de overstap naar de A-kern.

Bron: © Eigen redactie