Hasi: "Ik zie positieve evolutie bij Hatenboer"

VRIJDAG, 17 OKTOBER 2025, 19:02 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

INTERVIEWS Na enkele moeilijke weken lijken Cédric Hatenboer en Anderlecht sinds kort weer op dezelfde golflengte te zitten. Besnik Hasi vertelde vanmiddag op zijn persbabbel dat hij tevreden is over het werk en de vooruitgang van de jonge middenvelder. 

Enkele weken geleden ontstond er wat commotie omdat Hatenboer niet wilde meespelen bij de Futures. De laatste wedstrijd, begin oktober, speelde hij echter 81 minuten mee. Na een gesprek met de club werd een knop omgedraaid. Ook tijdens de interlandpauze zag Hasi de juiste mentaliteit bij zijn Nederlandse middenvelder. "De voorbije twee weken heeft hij heel positief gereageerd op alles. Hij heeft goed gewerkt, maar dat deed hij voordien ook al", aldus de coach.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Vorige week was Hatenboer in een oefenduel tegen Beveren (6-0) goed voor een doelpunt en een assist, maar daar kan Hasi niet te veel uit concluderen. "Jammer genoeg speelde Beveren met hun B-ploeg, ik had gehoopt dat ze met hun sterkste team zouden spelen. Een team dat alles gewonnen heeft en goed voetbal brengt. Zodat onze jongens die minder gespeeld hebben een echte tegenstander gehad zouden hebben. Maar dat was niet zo. Dat Cedric scoorde, was wel goed voor zijn vertrouwen."

Hoe dan ook lijkt Hasi te geloven in het potentieel van Hatenboer. "Morgen speel hij nog eens met de Futures, maar ik zie een positieve evolutie. Fysiek staat hij veel verder. Ik hoop dat hij dit volhoudt. Dan maakt hij het ons straks misschien moeilijk voor het eerste elftal."

Bron: © Eigen redactie