
JEUGD Foodmaker wordt de Performance Nutrition-partner van RSC Anderlecht. Vanaf volgend seizoen prijkt het logo van Foodmaker op de shirts van alle jeugdploegen in Neerpede, evenals op de trainingskledij van de eerste ploeg. Het partnership moet de professionalisering van de nutritionele begeleiding binnen de academie van paars-wit verder versterken. Foodmaker zal verse, gezonde en lokale maaltijden leveren aan de jeugdteams en aan de A-kern.
Het merk staat al op het shirt van de RSCA Futures. Foodmaker-CEO Lieven Vanlommel benadrukt dat gezonde voeding essentieel is voor prestaties en zegt trots te zijn om bij te dragen aan de ontwikkeling van de talenten van het Sporting.
Het logo van Foodmaker komt vooraan op de shirts van alle jeugdploegen. Het staat ook al op het shirt van de RSCA Futures.
Bron: rsca