
TRANSFERS Na de komst van Tawfik Bentayeb lijkt Adriano Bertaccini helemaal overbodig geworden bij RSC Anderlecht. Verwacht wordt dat hij nog voor het einde van de mercato een uitgaande transfer maakt. Transferjournalist Sacha Tavolieri meldt dat volgende clubs interesse tonen in de Belgische spits: Saint-Etienne en Norwich City.
Bij die eerste club zou hij in de Ligue 2 de opvolger kunnen worden van Lucas Stassin, die op vertrekken staat. Bij de tweede club zou hij in de Championship onder de hoede komen te staan van Philippe Clement.
Het valt te verwachten dat de komende dagen nog meer namen van geïnteresseerde clubs zullen opduiken. Volgens Tavolieri staat Anderlecht enkel open voor een definitieve transfer.
Bron: Sacha Tavolieri