
TRANSFERS Sacha Tavolieri meldt dat de Bulgaarse club Ludogorets interesse heeft in Mario Stroeykens. Anderlecht wil het voorstel, huur plus aankoopoptie, aanvaarden. Stroeykens is echter (nog) niet overtuigd van het voorstel.
Stroeykens geraakt dit seizoen maar niet in de wedstrijdkern. Coach Bruno vertelde al een keer tegen de pers dat hij het zelf ook vervelend vindt dat hij er niet in slaagt om Stroeykens zijn niveau van enkele jaren geleden te laten halen.
De transfermarkt sluit morgen in Bulgarije, dus Stroeykens zal snel moeten beslissen. De Bulgaren spelen dit seizoen wel geen Europees. Ze werden in de tweede kwalificatieronde voor de Conference League uitgeschakeld door Hapoel Tel Aviv.
Bron: Sacha Tavolieri