Dat de Champions League erop zit, wil niet zeggen dat Anderlecht rustige midweken kent. Vanavond trekt paars-wit naar Zulte Waregem voor de heenwedstrijd in de kwartfinale van de Beker van België.
Elk jaar is de Beker een doel, maar de laatste twintig jaar won Anderlecht deze trofee enkel in 1994 en 2008. Hasi wil echter alles winnen en rekent erop dat zijn jongens straks even gemotiveerd zijn als tegen Arsenal, Dortmund of Galatasaray.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder In doel neemt Davy Roef net als in de voorbije twee bekerwedstrijden de plaats in van Silvio Proto. Voor de rest start Anderlecht met de sterkst mogelijke elf. Dennis Praet heeft last van de kuit en is twijfelachtig. Als hij niet speelt, komt met Cyriac wellicht een tweede spits in het elftal.
Bij tegenstander Zulte Waregem is sterkhouder James Troisi geschorst en ook zij wisselen van doelman. Zo krijgt Sébastien, Bruzzese, ex-Anderlecht, zijn kans. Met Bryan Verboom en Sefa Isci (bank) lopen er aan de Gaverbeek nog twee jongens rond met een verleden bij de Anderlecht-jeugd.