Hasi: "We scoorden op juiste moment"

Anderlecht boekte in Monaco een knappe zege, maar sprankelend voetbal bracht het niet. Dat gaf ook Besnik Hasi toe. "We misten ritme, dat zag je al tijdens de opwarming", aldus de coach. Lees verder »

Anderlecht boekte in Monaco een knappe zege, maar sprankelend voetbal bracht het niet. Dat gaf ook Besnik Hasi toe. "We misten ritme, dat zag je al tijdens de opwarming", aldus de coach. Lees verder »

Guillaume Gillet heeft van Anderlecht de garantie gekregen dat hij de club in januari mag verlaten en dat klinkt enkele Franse clubs als muziek in de oren. Zo laat Nantes weten dat het de middenvelder erg graag wil aantrekken. Lees verder »

In tijden waarin voetbal in Brussel voor velen het laatste van hun zorgen is, speelt Anderlecht vanavond een belangrijke Europese wedstrijd. "De context is bijzonder, maar toch moeten we proberen onze wedstrijd te spelen zoals normaal", blikt Herman Van Holsbeeck vooruit. Lees verder »

Anderlecht ging verliezen op Standard, volgens velen was dat te wijten aan de tactische keuzes van Besnik Hasi. De coach bijt echter van zich af en verdedigd zijn keuze om toen Matias Suarez in te brengen voor Leander Dendoncker. Lees verder »

Leander Dendoncker is stilaan toch niet meer weg te denken in de basiself bij Anderlecht. Hij brengt evenwicht in de ploeg en bovendien heeft hij nog altijd die zwabberbal op vrije trap. Ooit moet die er toch eens in geraken, waarom niet vananvond. Lees verder »

Frank Acheampong begon het seizoen als doublure voor Ivan Obradovic, maar toen die uitviel koos Besnik Hasi voor Fabrice N'Sakala als linksachter. Die imponeerde en dus zit Acheampong met een probleem. "Ik ben ontgoocheld, in januari zal ik mijn situatie bekijken." Lees verder »

VTM nieuws sprak met persverantwoordelijke David Steegen naar aanleiding van alle maatregelen die er al genomen zijn door de terreur dreiging. Anderlecht is toch wel de meest getroffen club, geen supporters mee naar Monaco, de wedstrijd tegen Lokeren afgelast en u wordt de wedstrijd tegen OHL achter gesloten deuren gespeeld. Lees verder »

Donderdag speelt Anderlecht zijn vijfde wedstrijd in de UEFA Europa League tegen AS Monaco in het Stade Louis II. Naar aanleiding van deze wedstrijd gaf Besnik Hasi samen met Dennis Praet een persconferentie. Lees verder »

Voor staff en spelers deze morgen het vliegtuig richting Monaco namen, nam general manager Herman Van Holsbeeck nog even de tijd om de pers te woord te staan. En de opdracht is duidelijk, met de drie punten terugkeren naar Brussel. Lees verder »

In een eerste reactie laat Herman Van Holsbeeck weten begrip op te brengen voor de beslissing van burgemeester Eric Tomas om de partij van zondag zonder publiek af te werken. "Veiligheid is nu belangrijker dan voetbal", zo vindt hij. Lees verder »

Vandaag beslist burgemeester Eric Tomas of de partij Anderlecht - OH Leuven van zondag kan doorgaan. Uitspraken van Tomas doen alvast vermoeden dat hij de partij wil afgelasten. Lees verder »

In januari start Nicolas Frutos als coach van de U21. Besnik Hasi kijkt uit naar de samenwerking. "Nico is bezeten door voetbal. Constant denkt hij erover na." Lees verder »
Met Emmanuel Sowah Adjei haalde Anderlecht een 17-jarige rechtsback uit Ghana in huis. "Hij is een groot talent dat zeker kan slagen in Europa", laat de voorzitter van zijn huidge club weten. Lees verder »

Georges Leekens heeft tijdens de interlandbreak twee weken zijn ploeg kunnen vormen en oefenen. Besnik Hasi van zijn kant zag verschillende spelers vertrekken voor hun interlanverplichtingen. De coach beseft dat het een moeilijke wedstrijd zal worden. Lees verder »

De blessure van Dennis Praet behoort tot het verleden. De middenvelder behoort opnieuw tot de selectie en kijkt ernaar uit om opnieuw op het veld te staan. In een interview met RSCA TV (video) blikt hij vooruit naar de wedstrijd op Daknam. Lees verder »
Besnik Hasi zal de paarse aanhang missen in Monaco. Hij begrijpt de beslissing wel maar beseft ook dat het ontbreken van supporters toch een rol kan spelen in het wedstrijdverloop. Lees verder »