Kara: "Het ligt aan ons"

Ook Kara Mbodj stak zich niet weg achter excuses of ploegmaats. Hij gaf ruiterlijk toe dat Anderlecht de nederlaag op Sclessin aan zichzelf had te danken. Lees verder »

Ook Kara Mbodj stak zich niet weg achter excuses of ploegmaats. Hij gaf ruiterlijk toe dat Anderlecht de nederlaag op Sclessin aan zichzelf had te danken. Lees verder »

Andy Najar was de eerste om toe te geven dat Anderlecht niet vocht voor de bal. "We moeten bij elke doelkans voor de bal gaan alsof het de laatste is die we kunnen maken", aldus de Hondurees. Lees verder »

We kregen een echte voetbalwedstrijd te zien gisteren in Chili, kansen, doelpunten en strijdlust tot het einde, alles was aanwezig in het spel van België. De U17 schreven geschiedenis door derde te eindigen op het WK. Kapitein Wout Faes is heel fier op zijn aanvoerdersband. Lees verder »

Silvio Proto zag in iedereen een schuldige voor het verlies op Sclessin, behalve bij zichzelf. Zijn uitspraken na de wedstrijd zorgden dan ook voor irritaties bij de spelers. Lees verder »

Steven Defour wilde of mocht na de partij tegen Standard niet met de pers praten en kon dus ook niets zeggen over zijn afgekeurd doelpunt. Kara Mbodj deed dit wel. Hij schoof de scheidsrechter geen zwarte piet toe. Lees verder »

Besnik Hasi wilde de nederlaag op Standard niet afschuiven op het onterecht afgekeurde doelpunt van Steven Defour. De partij van donderdag en de vermoeidheid ziet hij wel als mogelijk, maar niet als enige verklaring. Lees verder »

Guillaume Gillet is aan een sterk seizoen bezig, maar kreeg van het bestuur de belofte dat hij in januari gratis mag vertrekken als dank voor bewezen diensten. Maar gaat hij dit ook doen? "Sportief, financieel en familiaal moet ik goed kiezen." Lees verder »

Wat mogen we vanmiddag verwachten van de klassieker? Het recente verleden leverde grimmige duels op. Besnik Hasi heeft zijn manschappen dan ook op alles voorbereid. "De voorbije jaren hadden we op een andere manier moeten antwoorden." Lees verder »

Met Imoh Ezekiel en vooral Steven Defour zullen enkele Anderlecht-spelers straks erg warm ontvangen worden op Sclessin. Guillaume Gillet is een rasechte Luikenaar, maar hij hoeft niets te vrezen. Lees verder »

Besnik Hasi blikte gisteren nog even terug op de partij tegen Tottenham. De Anderlecht-coach gelooft in puntengewin in Monaco als Anderlecht deze prestatie herhaalt. Mogelijk is Dennis Praet er dan weer bij. Lees verder »

Door zijn goede prestatie tegen Tottenham mag Fabrice N'Sakala morgen ook starten tegen Standard. Besnik Hasi is klaar om de Franse linksachter een tweede kans te geven. Lees verder »

Sinds zijn verbanning is er al veel over Anthony Vanden Borre geschreven, maar zelf hoorden we hem niet meer. In Sudpresse doorbreekt hij vandaag het stilzwijgen. "Als Anderlecht me weg wil, moeten zijn een oplossing zoeken, niet ik." Lees verder »

Geen finale dus voor de Anderlecht-jonkies op het WK U17 in Chili. Toch is het voor aanvaller Jorn Vancamp een meer dan geslaagd toernooi. "We zijn ontgoocheld, maar nu willen we die derde plaats nog pakken." Lees verder »

De Belgische U17 konden zich gisterenavond niet plaatsen voor de finale van het WK. Aanvoerder Wout Faes was na afloop zichtbaar ontgoocheld. "Maar ik denk dat we fier mogen zijn op onze prestatie." Lees verder »

De goede prestatie van Fabrice N'Sakala is ook zijn ploegmaats niet ontgaan. Olivier Deschacht en Steven Defour hebben lof voor de Franse linksachter. Lees verder »

Een grote verrassing, anders kan je de basisplaats van Fabrice N'Sakala niet omschrijven. Ook de verdediger zelf viel uit de lucht. "Ik maakte me eerder klaar voor een wedstrijd met de U21." Lees verder »

Besnik Hasi hinkte na de wedstrijd tegen Tottenham op twee gedachten. "De ontgoocheling is erg groot. Zo goed gespeeld en toch verloren. Maar ik ben trots op mijn jongens. Je ziet dat we groeien." Lees verder »