Nog enkel losse tickets voor duel tegen Gent
Vandaag is de losse verkoop van tickets voor de thuiswedstrijd van zondag tegen AA Gent gestart. Er zijn enkel nog individuele tickets beschikbaar. Lees verder »
Vandaag is de losse verkoop van tickets voor de thuiswedstrijd van zondag tegen AA Gent gestart. Er zijn enkel nog individuele tickets beschikbaar. Lees verder »

Het Italiaanse Napoli is op zoek naar een extra verdediger en één van de opties is Hervé Matthys. De club van Dries Mertens denkt in eerste instantie aan Nikola Maksimovic van Torino, maar dat is een dure vogel. Matthys en Marios Oikonomou (Bologna) zijn alternatieven. Lees verder »

De beloften van Anderlecht hebben in de vooravond 2-2 gelijk gespeeld tegen vierdeklasser Deux-Acren. De thuisploeg kwam 1-0 voor, maar Franc Silinou en Jorn Vancamp (foto) bogen de achterstand om in een voorsprong. Uiteindelijk maakte Deux-Acren opnieuw gelijk. Lees verder »

Eind deze maand wordt Mile Svilar 16 jaar en kan hij een profcontract tekenen. Hoewel zijn vader al aangaf dat hij dit bij Anderlecht zal doen, proberen heel wat topclubs om de talentvolle keeper alsnog te verleiden. Jean Kindermans, hoofd opleidingen van Anderlecht, is echter niet ongerust. Lees verder »

De U17 en U19 hebben hun stage in Hoogstraten afgerond met een overwinning tegen de lokale derdeklasser. Lees verder »

Jason Eyenga-Lokilo tekende een profcontract bij Crystal Palace. Dat maakte hij zelf bekend via sociale media. Lees verder »

Nadat ze vorig weekend nog het prestigieuze toernooi 'Tournoi Européen des Centres U21' in Bretagne wonnen, staat de groep van René Peeters vanavond tegenover Hoogstraten. Lees verder »

Anderlecht heeft zijn oefenduel tegen Lierse met 1-0 verloren. Besnik Hasi liet tegen de tweedeklasser invallers opdraven. Het enige doelpunt van de partij viel na een kwartier en kwam op naam van Sabir Bougrin. Lees verder »

De U21 van Anderlecht hebben het toernooi van Ploufragan gewonnen. In de finale versloegen ze Guingamp na het nemen van strafschoppen. Na de reguliere speeltijd stond het nog 0-0. In de tweede helft was Anderlecht wil dichtbij een doelpunt, maar het raakte de lat. Lees verder »

De U21 van Anderlecht hebben vanmiddag twee keer gewonnen op het toernooi van Ploufragan in Frankrijk. Tegen Lorient werd het 2-0 na doelpunten van Nelson Azevedo en Jorn Vancamp. West Bromwich werd met 1-0 verslagen dankzij Seydina Diarra. Lees verder »

Enkele jaren geleden trokken ze met veel bombarie naar buitenlandse topploegen, maar vandaag wachten ze nog steeds op hun doorbraak. En dus contacteerden zowel Charly Musonda Jr. als Matthias Bossaerts (foto) Anderlecht om te polsen naar een uitleenbeurt. Lees verder »

Herman Van Holsbeeck kwam ook aan het woord op de persconferentie. Voor hem is de contactverlening van Youri Tielemans één van de belangrijkste zaken. Lees verder »

De U21 van Anderlecht hebben in hun openingswedstrijd op het Tournoi Européen des Centres U21 in Ploufragan 0-0 gelijk gespeeld tegen Marseille. Strafschoppen moesten vervolgens een winnaar aanduiden en daarin trok Anderlecht aan het kortst eind. Lees verder »
Daarstraks schreven we al dat de U21 van Anderlecht dit weekend deelnemen aan het Tournoi Européen des Centres U21 in Ploufragan. Intussen is ook de selectie bekend waarmee paars-wit naar Frankrijk afreist. Daarbij enkele opvallende namen. Lees verder »

De U21 van Anderlecht nemen dit weekend deel aan het Tournoi Européen des Centres U21 in het Franse Ploufragan. Paars-wit zal het er in de poule-fase opnemen tegen Marseille, Lorient en West Bromwich. Lees verder »

Donderdag zes augustus treden de paars-witte U21 aan in een vriendschappelijk duel tegen KFC Zwarte Leeuw. De aftrap is om 18.30 uur. Adres: Louis van Roey stadion, Kruispad 3, 2310 Rijkevorsel. Lees verder »

Chancel Mbemba vertrekt morgen richting Newscastle voor zijn medische testen. Dat bevestigt hij zelf in een interview met Het Laatste Nieuws. De Congolees krijgt een contract voor vijf seizoenen bij de Magpies. Lees verder »

Idrissa Sylla en Matias Suarez werden na de rust gewisseld voor Nathan Kabasele en Frank Acheampong. Maar dat was niet voldoende om nog iets klaar te spelen. Toch wordt Besnik Hasi niet nerveus omdat versterkingen uitblijven. Lees verder »

Zaterdag was de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen voor de paars-witte elites. Om 15 uur konden we de eerste training meepikken van de U17 en U19. Zij werden ontvangen door Jean Kindermans. Lees verder »

Na Médard Rolfes verlaat een andere U16-jongere Neerpede. Adel Bourard, broer van Samy, zal zijn opleiding verder zetten aan de Academie Robert Louis-Dreyfus bij Standard. Succes Adel! Lees verder »

Na een week trainen kwamen de beloften voor de eerste keer aan de bak in een oefenduel tegen KVK Tienen. Anderlecht verloor het duel van de derdeklasser met 1-0. De volgende wedstrijd gaat door op 29 juli tegen Hoogstraten. Lees verder »

Met de nakende transfer van Aleksandar Mitrovic lijkt de transferzomer van Anderlecht helemaal te gaan losbarsten. Het leek ons het ideale moment om een nieuwe rubriek te lanceren. Lees verder »

Zaterdag 18 juli, staat de eerste (oefen)wedstrijd op het programma voor de paarse beloften. Ze gaan op bezoek bij Tienen in het het Bergé Stadion. Aftrap is voorzien om 16u. Lees verder »