Ook Engelse interesse voor Hasi

Besnik Hasi kan ook rekenen uit interesse uit Engeland. Een club uit de Engelse tweede klasse, waarschijnlijk Nottingham Forrest, heeft Hasi een aanbod gedaan. Lees verder »

Besnik Hasi kan ook rekenen uit interesse uit Engeland. Een club uit de Engelse tweede klasse, waarschijnlijk Nottingham Forrest, heeft Hasi een aanbod gedaan. Lees verder »

Saul Salcedo, een 18-jarige verdediger uit Paraguay, staat dicht bij een overgang naar Anderlecht. Volgens media in zijn vaderland staan Anderlecht en Salcedo's club Olimpia dicht bij een akkoord. Anderlecht zou Salcedo in eerste instantie huren. Lees verder »

Dennis Praet staat weer een stap dichter bij zijn droomtransfer. De afgelopen dagen bereikte hij een principeakkoord met Sevilla. Volgende week reist de Spaanse club af naar België om met Anderlecht tot een akkoord te komen. Lees verder »

Anderlecht is in Sevilla om te onderhandelen over de transferprijs van Dennis Praet. Paars-wit hoopt op een transferbedrag van rond de tien miljoen euro. Een bedrag dat ze bij Sevilla zelden betalen voor een transfer. Mogelijk is er in de loop van volgende week meer duidelijkheid. Lees verder »

Alexander Büttner heeft al meermaals aangegeven dat hij bij Anderlecht wil blijven. Anderlecht lijkt niet van plan om grote inspanningen te doen om de Nederlander te houden. Het wil meer moeite doen voor Filip Djuricic. Büttner heeft nog één jaar contract bij Dinamo Moskou. Lees verder »

Ondanks het gelijkspel tegen Finland (1-1), blijft België één van de favorieten voor het EK. Tegen Noorwegen moet het beter (en vooral efficiënter) om vol vertrouwen naar Frankrijk te kunnen afzakken. De voetbalgekte is in het vaderland ondertussen losgebarsten. Welke signalen van het naderend EK duiken op in jouw leven? Lees verder »

Volgens berichten uit Frankrijk heeft Anderlecht interesse in Brahim Konaté. Paars-wit bekeek de 20-jarige middenvelder het voorbije seizoen meerdere keren. Lees verder »

Anderlecht eindigde, na een zwak seizoen, toch nog op de tweede plaats. Na elke wedstrijd kon u onze ploeg beoordelen. Nu de laatste match gespeeld is, kunnen we de resultaten bekend maken. Wie vond u de beste speler? Welke wedstrijd was de beste van het seizoen? Lees verder »

Er komen tegenstrijdige geruchten over een eventuele transfer van Samuel Bastien. Volgens de Engelse media, tekent de jonge middenvelder eerstdaags een contract bij Liverpool. De Engelsen zouden zo'n vijf à zes miljoen euro betalen. Volgens de Vlaamse media wil Anderlecht Bastien dan weer betrekken in een deal met Benfica over Djuricic. Lees verder »

Idrissa Sylla is populair op de transfermarkt. De Engelse tweedeklasser Wolverhampton wil Sylla kopen en heeft er de financiële middelen voor. Anderlecht wil pas verkopen als het een vervanger gevonden heeft voor de Guineeër die nog tot midden 2019 onder contract ligt. Lees verder »

Anderlecht wil Filip Djuricic nog een seizoen huren, daarvoor is het volop in onderhandeling met Benfica. Het wil ook de aankoopoptie verlaagd zien tot vier miljoen euro. Paars-wit zou zelfs bereid zijn om Samuel Bastien in de deal te betrekken. Lees verder »

Stefano Pioli was de laatste dagen de meest genoemde naam als nieuwe trainer van Anderlecht. Maar de onderhandelingen tussen Pioli en het bestuur zijn afgebroken. Beide partijen geraakten niet tot een overeenkomst en waren het zowat over alles oneens. Lees verder »

Anderlecht is voor volgend seizoen op zoek naar een ervaren doublure voor Davy Roef. Darren Keet, einde contract bij Kortrijk, was een optie, maar Anderlecht heeft voorlopig 'neen' gezegd tegen de Zuid-Afrikaanse goalie. Lees verder »

Waar speelt Silvio Proto volgend seizoen? Iedereen gaat ervan uit dat het KV Oostende wordt, maar dat wil hij nog niet bevestigen. De doelman vindt het wel opmerkelijk dat het bestuur geen signaal gaf om hem te willen houden. Lees verder »

Volgens RC Genk-voorzitter Herbert Houben heeft te kennen gegeven dat Anderlecht nooit de intentie heeft gehad om Peter Maes aan te trekken als coach. Dat vertelde hij in een gesprek met TV Limburg. Lees verder »

Lindon Selahi, een verdedigende middenvelder van 17 jaar, verlaat Anderlecht en trekt naar Standard. Voor Selahi is het een terugkeer naar het oude nest. Twee jaar geleden maakte hij de omgekeerde beweging. Lees verder »

Thomas Kaminski is terug in België, na zijn niet zo succesvolle uitleenbeurt bij Kopenhagen. Bij Anderlecht is er geen plaats meer voor de doelman. KV Kortijk zou wel eens de oplossing kunnen zijn, zij zien in Kaminski de opvolger van Darren Keet. Lees verder »

Na een tweede mislukt seizoen op rij, wordt er deze zomer aardig wat transferbedrijvigheid verwacht in het Vanden Stockstadion. Traditioneel gaat Anderlecht-online op zoek naar jullie favoriete versterkingen. Lees verder »

Het lijkt er steeds meer en meer op dat Dennis Praet zijn droomtransfer naar Sevilla zal krijgen. Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck laat in de Spaanse pers weten dat de gesprekken de goede kant opgaan. Lees verder »
Na de goede prestaties van Stefano Okaka en de succesvolle uitleenbeurt van Samuel Bastien, begeeft Anderlecht zich steeds nadrukkelijker op de Italiaans markt. Volgens media in de laars heeft paars-wit een bod uitgebracht op Federico Viviani. Lees verder »

Gisteren stond Middlesbrough dicht bij een handtekening van Dennis Praet vandaag lijkt Sevilla de beste kaarten te hebben. Wie het ook wordt een transfer zal niet van een leien dakje lopen. Lees verder »

Door de leegloop die Anderlecht deze zomer te wachten staat, wordt verwacht dat paars-wit een dozijn nieuwkomers gaat halen. Toch kunnen twee gerichte transfers al heel wat problemen oplossen. Lees verder »

Aan het avontuur van Thomas Kaminski bij FC Kopenhagen komt een einde. De Deense club heeft de beslist de aankoopoptie niet te lichten. Lees verder »

Engelse media melden dat Middlesbrough op het punt staat een meerjarige overeenkomst met Dennis Praet af te sluiten. Lees verder »

In zijn zoektocht naar een nieuwe trainer kan Anderlecht alvast Frank Vercauteren van zijn lijstje schrappen. De Russische club liet vandaag via zijn website weten dat Vercauteren zijn contract als trainer verlengd heeft. Lees verder »

Volgens Tuttomercatoweb heeft Sampdoria een bod uitgebracht op Matis Suarez. Er zijn nog clubs die de Argentijn willen binnen halen maar Sampdoria hoopt een streepje voor te hebben door de goede onderhandelingen in het verleden. Ondermeer de transfer van Stefano Okaka. Lees verder »

Iedereen was er zeker van, Orel Mangala verhuisde voor 1 miljoen euro naar Borussia Dortmund. Niet dus, het jonge talent tekende zonet bij paars-wit voor één seizoen bij, tot 2018. Er wordt wel melding gemaakt van een uitleenbeurt aan een Duitse club mét aankoopoptie. Lees verder »

Andy Najar revalideert momenteel in de Verenigde Staten van zijn knieblessure. De Hondurees is out voor zes maand maar blijft positief. Hij had aanbiedingen uit verschillende landen maar zal volgende seizoen ook bij Anderlecht spelen, iets waar hij met volle goesting naar uitkijkt. Lees verder »

De overgang van Orel Mangala naar Borussia Dortmund is zo goed als rond. De Duitsers hebben 1 miljoen euro veil voor het grote talent. Anderlecht hield de ventrale middenvelder liever zelf, maar familie Mangala drong aan op een vertrek Lees verder »

Diemerci Mbokani kan gratis vertrekken bij Dynamo Kiev. De 30-jarige spits wil zelf graag terugkeren naar de Belgische eerste klasse. Lees verder »

Volgens het Duitse SportBild is de overgang van Orel Mangala naar Dortmund beklonken. Sedert enkele maanden volgde Dortmund Mangala van nabij. Lees verder »

Max de Jong is één van de weinigen die mag blijven bij Anderlecht, weliswaar aan andere voorwaarden waaronder minder loon. De Nederlander is geflateerd dat hij mag blijven, al is hij er nog niet uit of hij effectief gaat blijven voor minder loon. Lees verder »

Idrissa Doumbia, het 18-jarige Ivoriaanse talent, tekende voor vijf jaar bij Anderlecht. Hij zette zijn handtekening al een tijdje geleden maar het werd nooit officieel bekend gemaakt. Het is goed mogelijk dat hij volgend seizoen al zijn kans krijgt. Lees verder »

Anderlecht wil vier miljoen euro voor Matias Suarez en geen anderhalf miljoen euro. De entourage van de Argentijn vindt dat een onredelijk bedrag. Vooral omdat Suarez maar een contract meer heeft tot midden 2017. Paars-wit wil momenteel niet afstappen van de vraagprijs. Lees verder »

Italiaanse media maken gewag van onderhandelingen tussen Stefano Pioli (ex-coach van Lazio) en Anderlecht. De onderhandelingen zijn nog in de aanvangsfase. Lees verder »

Nu het seizoen erop zit, komen ook de transfergeruchten opnieuw op gang. Volgens het Duitse Bild volgt Borussia Dortmund Youri Tielemans van nabij. De club kwam de jonge middenvelder al verschillende keren scouten en is gecharmeerd door zijn kwaliteiten. Lees verder »

Anderlecht huurde Filip Djuricic tot het einde van het seizoen, de aankoopoptie van 8 miljoen euro was te hoog gegrepen voor paars-wit. Maar dat wil niet zeggen dat het avontuur voor de Serviër erop zit. Hij onderhandelt nu met Anderlecht om de huurovereenkomst te verlengen of eventueel een goedkopere aankoopoptie. Lees verder »

De interesse van Sevilla voor Dennis Praet wordt alsmaar concreter. De Spaanse club bereidt een eerste bod uit. Spaanse media lieten al weten dat Anderlecht al een akkoord had met Sevilla, maar daar is nog geen sprake van. Ook uit Italië en Engeland is er interesse. Lees verder »