WEDSTRIJDEN Na het puntenverlies van STVV en Gent kan Anderlecht vanavond een goede zaak doen in de strijd om Play-Off 1. Maar dan moet het wel winnen tegen Antwerp. Een aartsmoeilijke opdracht: Anderlecht verloor zijn laatste vijf uitwedstrijden en Antwerp ruikt zekerheid over Play-Off 1.
Anderlecht is dit seizoen een ramp op verplaatsing. Vier overwinningen, waarvan twee op speeldagen één en drie, en maar liefst acht nederlagen: dat is de uitbalans dit seizoen. De laatste vijf uitduels gingen verloren.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Bij Anderlecht is het afwachten of Fred Rutten een beroep kan doen op Adrien Trebel en Landry Dimata. Dimata raakt wellicht fit, Trebel niet. Achteraan vervoegt Ivan Obradovic de ziekenboeg. Benieuwd of Rutten voor het eerst sinds zijn komst Elias Cobbaut in de wedstrijdkern opneemt én meteen in de basis posteert.
Antwerp is bezig aan een topseizoen. Sinds Nieuwjaar boekte de Great Old zeven punten op twaalf. Vorige week werd wel verloren op Lokeren. Maar het vertrouwen is groot bij de mannen van Laslo Bölöni. Bovendien treden zij straks aan op hun sterkst: Antwerp heeft geen geblesseerden en geen geschorsten.
Aftrap: 18u Stadion: Bosuil Scheidsrechter: Bram Van Driessche