WEDSTRIJDEN Na een korte pauze voor interlandvoetbal hervat Anderlecht straks de competitie met een thuiswedstrijd tegen Cercle Brugge. Voor het eerst dit seizoen is er publiek toegelaten in het Lotto Park. Zij zullen wellicht getuige zijn van het debuut van Mustapha Bundu.
Om de geblesseerde Cobbaut te vervangen gaat het tussen Sardella, die op Oostende prima inviel op zijn natuurlijke positie, en Vranjes. De Bosniër zit voor het eerst in de selectie sinds de komst van Kompany vorig jaar.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Op het middenveld ontbreken Vlap (corona) en Zulj (niet geselecteerd). Omdat Ait El Hadj zijn kansen de voorbije matchen niet echt greep en Verschaeren aardig inviel bij de Rode Duivels, mag die laatste hopen op een eerste basisplaats dit seizoen.
In het offensieve compartiment is het uitkijken naar het debuut van Bundu. Een hele wedstrijd zit er nog niet in, maar een invalbeurt mogen we wel verwachten. Diep in de punt is het uitkijken of Kompany kiest voor Dimata of voor Nmecha. Colassin en Amuzu haalden de wedstrijdkern niet.
Bij Cercle Brugge ontbreken aanvoerder Taravel (niet geselecteerd) en clubtopschutter Mbenza (geblesseerd). Nieuwkomers Harisson Marcelin en Franck Kanouté zitten wel in de selectie. Marcelin, die gehuurd wordt van Monaco, is een 20-jarige centrale verdediger die in januari voor 10 miljoen euro naar het prinsdom verhuisde.
Aftrap: 13u30 Stadion: Lotto Park Scheidsrechter: Nicolas Laforge
: : : ANDERLECHT : : :
Mogelijke opstelling: Van Crombrugge, Murillo, Luckassen, Sardella, Mykhaylichenko, Trebel, Sambi Lokonga, Verschaeren, Tau, Dimata, Doku Invallers: Wellenreuther, Verbruggen, Vranjes, Kana, Arnstad, Ait El Hadj, Bundu, Bakkali, Nmecha
Geblesseerd: Cobbaut, Vlap Geschorst: Niemand Gevaar voor gele schorsing: Niemand