WEDSTRIJDEN Vanavond krijgt Anderlecht in de laatste wedstrijd voor de (ultrakorte) winterstop Beerschot op bezoek. De vorige twee duels van de Mannekes werden uitgesteld omdat het coronavirus welig tierde op het Kiel, maar intussen is bijna iedereen weer gezond.
Anderlecht kan straks niet rekenen op Michael Murillo. De Panamese rechtsback kreeg van de club al toestemming om zijn familie in Panama te bezoeken. Het was een jaar geleden dat hij hen nog gezien had. Killian Sardella schuift van links naar rechts om hem te vervangen. Hierdoor komt Bodgan Mykhaylichenko opnieuw in de ploeg. Voor de rest verwachten we de vertrouwde namen aan de aftrap.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Bij Beerschot is het afwachten wie voldoende hersteld is van de coronabesmetting.
Op het Kiel leed Anderlecht een dikke maand geleden een ontluisterende 2-1-nederlaag. Vooral in de eerste helft speelden de jongens van Vincent Kompany dramatisch slecht. Holzhauser en Coulibaly speelden het Anderlecht-middenveld helemaal zoek. Peter Zulj zagen we sindsdien niet meer terug. Aan Albert Sambi Lokonga en co vandaag om revanche te nemen.
Aftrap: 18u15 Stadion: Lotto Park Scheidsrechter: Nicolas Laforge