Ook akkoord met Sevilla over Augustinsson

WOENSDAG, 31 JULI 2024, 22:40 - Skyhawk
Anderlecht-Online No Image Found

TRANSFERS Ludwig Augustinsson, die niet in de plannen van Sevilla past, zal in principe naar het Anderlecht vertrekken. Volgens Spaanse bronnen doet paars-wit een uitstekende zaak. De transfer zou namelijk 'gratis' zijn. Geen transfersom dus, maar er zouden wel een aantal bonussen opgenomen worden in de deal voor sportieve prestaties die, als ze worden behaald, Sevilla extra inkomsten zullen opleveren.

Augustinsson wou graag verder in Brussel en sluit volgens Fabrizio Romano een overeenkomst tot 2027 met Anderlecht. Sevilla van zijn kant, wou de loonlast gevoelig drukken.

Augustinsson maakte bij Sevilla alleen speelminuten in zijn eerste seizoen. Daarna werd hij uitgeleend aan Aston Villa, Mallorca en Anderlecht. Hij kwam naar Sevilla van Werder Bremen voor iets meer dan vijf miljoen euro.