Voorbeschouwing: Dender - Anderlecht

ZATERDAG, 28 SEPTEMBER 2024, 09:56 - TCV
Anderlecht-Online No Image Found

WEDSTRIJDEN Na de Europese zege maakt Anderlecht vanavond de korte verplaatsing naar Dender. Paars-wit kan er maar best alles aan doen om de drie punten mee te nemen om niet te lossen uit de grote kopgroep. Anders Dreyer is opnieuw beschikbaar, Amuzu en Augustinsson zijn out. Kan Anderlecht de degelijke prestatie van woensdag herhalen?

Dender speelde eerder twee seizoenen in eerste klasse, namelijk van 2007 tot 2009. In augustus 2007 speelde Paars-wit (met Hassan en Boussoufa) er nog 2-2 gelijk nadat een 0-2 voorsprong uit handen werd gegeven. Dit seizoen startte Dender erg goed, maar ondertussen is de club een beetje teruggezakt, al staat het op amper twee punten van Anderlecht.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Krijgen we een Anderlecht te zien met aanvallende intenties en een degelijke organisatie achteraan zoals tegen Ferencvaros? Of wordt het weer hopen op die zeldzame kans om tot een doelpunt te komen?

Aftrap: 20u45
Stadion: Dender Football Complex
Scheidsrechter: Kevin Van Damme

: : : DENDER : : :

Mogelijke opstelling: Goncalves, Fila, Devriendt, Kvet, Rodes, Cools, Ruyssen, Viltard, Nsimba, Ferraro, Berte
Invallers: Dietsch, Masangu, M'Barki Ridwane, Hens Lennard, Akman, Hrncár, Acquah, Oratmangoen, Soladio

Geblesseerd: Yahaya, Lallemand, Verhips (?)
Geschorst:
Gevaar voor gele schorsing:

: : : ANDERLECHT : : :

Mogelijke opstelling: Coosemans, Sardella, Simic, Zanka, N'Diaye, Dendoncker, Verschaeren, Stroeykens, Edozie, Dreyer, Dolberg
Invallers: Kikkenborg, Vanhoutte, Foket, Lapage, Rits, Leoni, Ashimeru, Angulo, Degreef, Vazquez

Geblesseerd: Hazard, Vertonghen, Augustinsson, Amuzu
Geschorst:
Gevaar voor gele schorsing: Simic

Vorige jaren:
2008-2009: 0-2
2007-2008: 2-2
>>Resultatenhistoriek