Colassin: "Wie weet keer ik ooit terug"

ZONDAG, 8 DECEMBER 2024, 22:32 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

INTERVIEWS Antoine Colassin speelde een sterke wedstrijd voor Beerschot in zijn Lotto Park. De oud-speler van Anderlecht zorgde voor de assist bij de 0-1 en was betrokken bij veel aanvallen. "Ik ben teleurgesteld, maar ook trots op onze prestatie", vertelde hij na afloop.

Colassin moest Anderlecht afgelopen zomer verlaten. Voor de Futures was hij te oud geworden en een doorbraak in het eerste elftal zat er niet in. "Het voelt speciaal voor mij om vandaag in dit stadion te spelen. Misschien keer ik op een dag wel terug, wie weet. We zien wel wat de toekomst brengt, al focus ik me nu op Beerschot."

En bij Beerschot loopt het goed voor Colassin. De bedoeling was om rustig te groeien, maar sneller dan verwacht is hij een vaste waarde geworden. Met drie goals en drie assists in twaalf wedstrijden (beker en competitie samen) ogen zijn statistieken ook goed.

"Antoine weet als geen ander waar en wanneer hij moet opduiken om te scoren. Vaak zie je hem het strafschopgebied inlopen en een fourty-five doen. Dat is typisch voor spelers uit de Anderlecht-opleiding", sprak zijn coach Dirk Kuyt dit weekend nog in Het Nieuwsblad.

"Antoine wordt alsmaar sterker. Ik denk dat er nog veel in hem zit. Hij is nog in volle ontwikkeling. Ik zie hem nog grote stappen zetten."

Bron: © Eigen redactie