
INTERVIEWS Daniel Zitka is door RSCA uitgenodigd om de wedstrijd van aanstaande donderdag tegen Slavia Praag bij te wonen. Hij zal achter zijn oude club staan en voegt eraan toe dat de mooiste momenten van zijn carrière bij RSC Anderlecht waren.
Hij vreest echter dat Slavia Praag superieur is aan de huidige RSCA-ploeg, die hoog op het veld druk zet met een grote spits. Ze spelen met veel fysiek en intensiteit bovendien kunnen ze rekenen op een hevige achterban wat ook een troef is.
Hij volgt altijd de resultaten van Anderlecht, zelfs als hij geen tijd heeft om de wedstrijden te bekijken, en hij is benieuwd hoe RSCA zich zal ontwikkelen. In 2014 benaderde RSCA hem voor een terugkeer als keeperstrainer, maar hij bleef liever in Praag bij zijn familie.
Bron: © Eigen redactie
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates