Siebe Van der Heyden een optie als centrale verdediger?

DINSDAG, 7 JANUARI 2025, 16:19 - D.A.B.
Anderlecht-Online No Image Found

TRANSFERS Nu de transfermarkt open is, barst ook de geruchtenmolen volop los. Transferjournalist Sacha Tavolieri meldt op Twitter dat Anderlecht ook interesse zou hebben in Siebe Van der Heyden. Van der Heyden is linksvoeting, 1m85 groot en werd in 2023 door Union verkocht aan Mallorca. Zijn transferwaarde was toen zo'n 4 miljoen euro, maar in Spanje zit Van der Heyden aan de bank gekluisterd. Hij verzamelde in La Liga slechts 96 speelminuten.

Van der Heyden, die ook al eens opgeroepen werd voor de nationale ploeg, is nochtans gelukkig op Mallorca. Toch zette de speler recent de deur open voor een terugkeer naar België en meer bepaald Anderlecht waar hij in de jeugdreeksen nog speelde.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
De speler voldoet in ieder geval aan een pak eisen die het bestuur stelt: hij kent de Belgische competitie, is linksvoetig en heeft toch wat ervaring op het hoogste niveau. Met zijn 26 jaar kan hij ook nog een tijdje mee. Of hij onmiddellijk inzetbaar is, valt te betwijfelen gezien het beperkt aantal speelminuten in Spanje dit seizoen. Paars-wit zou natuurlijk tijdelijk verder kunnen met bijvoorbeeld Dendoncker centraal achterin en hopen op een terugkeer van Vertonghen binnen een maand. Op die manier zou Van der Heyden wel meer tijd kopen om zich in te werken in het team.
 

Bron: © Eigen redactie