
TRANSFERS Anders Dreyer staat op het punt om Anderlecht te verlaten voor San Diego. Dat melden de Belgische kranten. Volgens de krant ontvangt Anderlecht 5,5 miljoen euro voor Dreyer, die zelf een contract voor 3,5 jaar kan tekenen. Het Nieuwsblad spreekt over 5 miljoen euro plus bonussen.
Volgens Het Nieuwsblad is de deal in kannen en kruiken, maar moet Dreyer alleen nog zijn medische testen afleggen. Het Laatste Nieuws meldt dan weer dat Dreyer het eerst deel hiervan al heeft afgelegd in zijn thuisland Denemarken, waar hij zich nu ook zou bevinden.
San Diego is een jonge club. Ze werd pas in 2023 opgericht en debuteert dit jaar in de MLS. Het trok onder meer oude bekenden Hirving Lozano (ex-PSV en -Napoli) en Marcus Ingvartsen (ex-Genk) aan.
Bron: © Eigen redactie
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates