Dossier Hatenboer wordt moeilijke, maar geen onmogelijk zaak

MAANDAG, 27 JANUARI 2025, 09:13 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

TRANSFERS Als Anderlecht Cedric Hatenboer echt wil aantrekken, zal het stevig uit de pijp moeten komen. Excelsior heeft een stevige prijs op zijn hoofd gekleefd en ook vanuit Nederland is er ernstige interesse. Volgens het Algemeen Dagblad zou Anderlecht wel over de beste papieren beschikken.

Anderlecht deed al een bod van 1,5 miljoen euro, maar Excelsior zou 3 miljoen euro willen. Volgens transferjournalist Sacha Tavolieri lekte Excelsior trouwens zelf het bod van Anderlecht om de prijs op te drijven.

Naast Anderlecht zouden ook PSV en Feyenoord heel erg geïnteresseerd zijn in Hatenboer. Het Algemeen Dagblad meldt echter dat Anderlecht momenteel een streepje voor heeft. De interesse van paars-wit en PSV bestaat al langer dan die van Feyenoord, wat de waardering van Hatenboer voor deze clubs groter maakt. Bij PSV is een transfer deze winter minder waarschijnlijk omdat de kern al goed gestoffeerd is.

Anderlecht zou volgens het Algemeen Dagblad vandaag of morgen een nieuw bod uitbrengen. Excelsior zou echter ook hopen om Hatenboer nu al ten gelde te kunnen maken, maar hem nog tot het einde van het seizoen te huren. De Rotterdamse club zit niet dik in de middenvelders en kan Hatenboer goed gebruiken in de strijd voor promotie.
 

Bron: © Eigen redactie