Ruime en belangrijke driepunter voor Futures (video)

DINSDAG, 28 JANUARI 2025, 22:24 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

WEDSTRIJDEN De RSCA Futures hebben de degradatietopper in 1B tegen Racing Genk met 4-1 gewonnen. De kloof tussen beide ploegen bedraagt nu zes punten. De Futures klimmen zelfs naar de tiende plaats in de stand.

Met de Futures en Jong Genk stonden de laatste twee in de stand tegenover elkaar. Bij winst zouden de Futures een gouden zaak doen in de strijd om het behoud. Omdat het om een uitgestelde wedstrijd ging, mocht nieuwkomer Konaté niet spelen. Diawara was wel opnieuw van de partij (waardoor Joren Dom niet mocht meespelen), net als invaller Angulo.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Robbie Ure (foto) zette paars-wit al vroeg op voorsprong. Nadien domineerde Genk en kreeg het ook kansen, maar doelman Schlieck bewees zijn waarde. Iets voorbij het uur zorgde Tajaouart voor de 2-0. Claes milderde nog vanop de stip, maar Schlieck en Ure, na een mooie actie van Angulo, stelden ze zege veilig. In de toegevoegde tijd maakte Baouf er nog 4-1 van. De Futures boekten zo hun vierde en ruimste zege van het seizoen.

Score: 4-1
Goal(s): 7' Ure (1-0), 65' Tajaouart (2-0), 72' Claes (2-1, pen.), 79' Ure (3-1), 90+2' Baouf (4-1)

RSCA Futures:Schlieck, Baouf, Wola-Wetshay, Barry, Vroninks, Diawara, De Cat, Moutha-Sebtaoui, Robberechts (60' Angulo), Tajaouart, Ure (88' Van de Ven)
Jong Genk:Brughmans, Pierre, Kongolo, Palacios, Youndje, Yasuda (80' Bafdili), Claes, Da Costa (58' Nzoko (61' Nuozzi)), Oyen, Lazar (80' Touré), Mirisola

Geel: 48' Kongolo, 68' De Cat, 90+1' Bafdili
Rood: 83' Kongolo (2 x geel)

Scheidsrechter: Anthony Letellier
Stadion: Burg. Van De Wielestadion (Deinze)

 

Bron: © Eigen redactie