Interne druk op Hubert om beter te doen

DINSDAG, 11 MAART 2025, 21:51 - Skyhawk
Anderlecht-Online No Image Found

ANDERE De druk neemt toe bij RSC Anderlecht na de teleurstellende nederlaag tegen Westerlo, waarbij vooral de manier waarop de wedstrijd verliep, voor onvrede heeft gezorgd. Anderlecht sluit de reguliere fase van het seizoen aanstaande zondag af met een wedstrijd tegen Cercle. Het bestuur verwacht alvast een sterke reactie van zowel de spelers als coach David Hubert.

De dag na de nederlaag waren er al intensieve gesprekken gaande in het trainingscomplex van Anderlecht. Dit gebeurde zowel tussen de clubleiding, met Olivier Renard en David Hubert, als binnen de spelersgroep, waar een geplande vrije maandag werd omgezet in een lange bespreking.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
De sfeer was allesbehalve vrolijk, vooral gezien de manier waarop de wedstrijd tegen Westerlo verliep. De interne druk op de coach zou zijn opgevoerd. Het gebrek aan mentaliteit en inspiratie tijdens wedstrijden is een terugkerend thema en Hubert staat onder druk om snel een oplossing te vinden.

Na de eerdere overwinning in de Clasico, had men gehoopt dat de ploeg vertrokken zou zijn, maar de inconsistentie van het team baart echter nog steeds zorgen, vooral met belangrijke weken voor de deur. De play-offs vatten spoedig aan en de finale van de Beker van België moet absoluut gewonnen worden.

Daarnaast heeft Hubert te maken met een constante stroom van blessures, waardoor hij nooit op zijn sterkste spelers kan rekenen. Ondanks deze omstandigheden blijft het niveau van het spel onder de maat en wordt er geëist dat team en spelers zich onmiddellijk herpakken.

Bron: HLN