Geen Stroeykens bij Belgische U21 op vraag van Anderlecht

VRIJDAG, 14 MAART 2025, 19:28 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

JEUGD De bondscoaches van de Rode Duivels en de Belgische U21 maakten vanmiddag hun selecties bekend voor de komende interlands. Geen van beiden riep een speler van Anderlecht op. Mario Stroeykens was er normaal gezien wel bij geweest bij de beloften, maar op vraag van Anderlecht blijft hij thuis.

De U21 staan voor een generatiewissel en spelen in maart oefenduels tegen Andorra en Zweden. Bondscoach Gill Swerts riep heel wat nieuwe namen op, maar daarbij dus geen jongens van Anderlecht. Al was Stroeykens wel voorzien. "We zijn nog altijd voorzichtig met hem na zijn enkelblessure", aldus David Hubert vanmiddag op zijn persbabbel. "Zo was bijvoorbeeld afgesproken dat hij tegen Standard maar een uur zou spelen." Op vraag van Anderlecht werd Stroeykens daarom niet opgeroepen voor de nationale U21.

Bij de Rode Duivels zaten Leander Dendoncker, Killian Sardella en Thorgan Hazard in de voorselectie, maar geen van hen haalde de definitieve selectie van 26 spelers.

Bron: © Eigen redactie