INTERVIEWS In de media heeft Frank Boeckx, voormalig doelman van Anderlecht, zijn lof uitgesproken over Colin Coosemans, die hij beschouwt als één van de beste keepers in de competitie. Boeckx benadrukt dat Coosemans bijzonder goed in staat is om zijn kalmte te bewaren tijdens cruciale momenten van de wedstrijd. Daarnaast prijst hij Coosemans' vaardigheid met beide voeten, wat hem een waardevolle aanwinst maakt voor zijn team als meevoetballende keeper. "Zijn reflexen zijn van hoog niveau en hij toont zich zeer bekwaam in één-op-één situaties met aanvallers", zei hij nog.
Hoewel Coosemans veel sterke punten heeft, wijst Boeckx ook op een zwakte: "Zijn prestaties in luchtduels kunnen verbeterd worden. Dat komt mede door zijn lengte natuurlijk, die hem in deze situaties niet ten goede komt", besluit Boeckx.
Ook Filip de Wilde, eveneens ex-doelman, is lovend: "Coosemans heeft indruk weten maken", zegt hij. De Wilde dook in de statistieken en merkt op dat Coosemans momenteel aan de top van de doelmannen in de Belgische competitie staat met 17 clean sheets in 35 gespeelde wedstrijden en een indrukwekkend percentage van 80% gestopte schoten. Daarnaast voorkwam hij ook nog eens acht 'verwachte doelpunten'.
Bron: La Dernière Heure (Stéphane Lecaillon)
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates