Bus RSCA Futsal twee maal gevandaliseerd

ZONDAG, 11 MEI 2025, 23:59 - Skyhawk
Anderlecht-Online No Image Found

ANDERE In Sint-Pieters-Leeuw heeft de bus van busmaatschappij Bell Tours, die speciaal is ingericht voor het futsalteam van Anderlecht, opnieuw te maken gehad met vandalisme. Dit keer hebben supporters van Standard de bus beklad tijdens een uitwedstrijd in Soumagne. Dit incident volgt op een eerdere aanval waarbij supporters van Club Brugge de gepersonaliseerde nummerplaat van de bus hadden verwijderd.

Ondanks inspanningen om de verf te verwijderen, blijkt de schade hardnekkig te zijn. De bus is met een speciale folie bewerkt, maar het lijkt erop dat deze mogelijk vervangen moet worden, wat de kosten kan oplopen tot 10.000 euro.

Noot: De Brugse vandaal werd gefilmd bij het verwijderen van de nummerplaat, maar deze keer zijn er geen beelden van de betrokken hooligans.

Bron: HLN