Anderlecht opent seizoen thuis tegen Westerlo

VRIJDAG, 20 JUNI 2025, 13:04 - TCV
Anderlecht-Online No Image Found

ANDERE De kalender van de Jupiler Pro League werd daarnet aangekondigd. Anderlecht opent het seizoen op 27 juli thuis tegen Westerlo. De week erop moet paarswit naar Cercle Brugge.

Anderlecht kan maar best zoveel mogelijk punten halen in de eerste vier speeldagen tegen (met alle respect) op papier haalbare tegenstanders, want van speeldag 5 tot en met 8 treft het vier clubs uit de vorige Champions play-offs met Gent (thuis), Union (away), Genk (thuis) en Antwerp (thuis). Mogelijk wordt er in augustus wel nog een wedstrijd uitgesteld indien Anderlecht zou doordringen tot de play-offs van de Europa of Conference League. Op 4 oktober speelt Anderlecht thuis tegen Standard en op 8 november thuis tegen Club Brugge. Dat wil zeggen dat het in de heenronde heel wat topwedstrijden thuis zal spelen.

Opvallend is ook dat op de eerste speeldag al meteen twee topwedstrijden op de kalender staan met Antwerp - Union en Club Brugge - Genk.

Bron: Sporza