
JEUGD Tijdens het lange weekend van 15 augustus vond het traditionele internationale U13-toernooi in Bierbeek plaats, met de deelname van 25 gerenommeerde teams. De jonge spelers van Anderlecht hebben zich wederom onderscheiden door de finale te bereiken en de titel van beste speler in de wacht te slepen. Dit toernooi is van groot belang voor de generatie 2013, die zich voorbereidt op hun eerste seizoen in het 11-tegen-11-formaat. De U13 van Anderlecht speelden in totaal 10 wedstrijden tegen diverse tegenstanders, met een indrukwekkende balans van 5 overwinningen en 3 gelijke spelen.
Hun enige twee nederlagen kwamen onverwacht, eerst tegen Cercle Brugge en vervolgens in de finale tegen Frankfurt, waar ze door vermoeidheid niet op hun best waren.
Ondanks een gelijkspel tegen OHL, dat onderaan het klassement eindigde, heeft het team de reputatie van Neerpede hoog gehouden. Uiteindelijk eindigde Anderlecht op de tweede plaats, net voor Antwerp, dat volgens de resultaten van vorig seizoen een belangrijke concurrent zal zijn in de U13-categorie.
Een hoogtepunt van het toernooi was de verkiezing van David Ngoura Zanga tot beste speler.
In de eerste ronde behaalde Anderlecht 10 punten, met als beste resultaat een overwinning van 4-0 tegen RWDM. In de tweede ronde verzamelden ze nog eens 7 punten, wat hen naar de halve finale leidde, waar ze Antwerp versloegen na strafschoppen. De finale eindigde echter in een 0-3 nederlaag tegen Frankfurt.
De eindstand van het toernooi was als volgt:
Bron: © Eigen redactie
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates