Hatenboer mag uitgeleend worden

DONDERDAG, 28 AUGUSTUS 2025, 22:00 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

TRANSFERS Nu Anderlecht geen Europees voetbal speelt, moet het de kern afslanken. Een van de spelers die paars-wit (tijdelijk) mag verlaten, is Cedric Hatenboer. Het Nieuwsblad meldt dat Anderlecht hem wil uitlenen.

Hatenboer tekende in januari een contract bij Anderlecht, maar maakte het seizoen af bij Excelsior. Toen hij deze zomer bij Anderlecht arriveerde, was er met Besnik Hasi een nieuwe trainer die ook een andere, meer intense manier van voetbal wil brengen. Daarvoor moet Hatenboer nog wat spek eten.

En dus wil paars-wit hem elders laten rijpen. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs uit de Nederlandse Eredivisie interesse. Een nieuwe club binnen België lijkt minder waarschijnlijk.

Bron: © Eigen redactie