Hasi blijft (voorlopig) coach van Anderlecht

MAANDAG, 26 JANUARI 2026, 15:38 - TCV
Anderlecht-Online No Image Found

ANDERE Het crisisoverleg zit erop. Olivier Renard, zijn rechterhand Thibault Dochy en CEO Kenneth Bornauw beslisten dat coach Besnik Hasi nog steeds coach van Anderlecht is. Alleen is de vraag hoelang dit nog het geval zal zijn indien Anderlecht zich niet dringend herpakt.

Voorzitter Verschueren bevond zich in het buitenland en was dus niet aanwezig op de vergadering. Hasi moest uitleg geven op de vergadering nadat er met de belangrijkste spelers werd gesproken. Ze werden gewezen op hun plichten en moeten meer kunnen brengen. Terecht werd bij Anderlecht ook gekeken wie eventueel een oplossing zou kunnen bieden op korte termijn.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Anderlecht bevindt zich op een belangrijk kantelpunt dit seizoen. Na een goede maand november, waarin het zelfs de leiding had kunnen nemen, volgde een zeer zwakke periode met onder andere de 4-0 pandoering in Westerlo, puntenverlies in het Lotto Park tegen Charleroi en Dender en zeer matige prestaties op Antwerp en Gent. Anderlecht hoeft op dit moment zelfs niet meer naar omhoog te kijken in de stand, maar eerder omlaag om een plaats in de Champions' Play-offs veilig te stellen. Er is niet alleen het veelvoudig puntenverlies, maar ook de zeer povere kwaliteit van het spel met zeer wisselvallige prestaties waardoor we bijna elke week te horen krijgen dat "het de slechtste helft van het seizoen was".

Net nu breekt er een zware periode aan met competitiewedstrijden naar Standard en naar Genk en eveneens de cruciale halve finales tegen Antwerp voor de Croky Cup. Anderlecht heeft dus in de komende weken veel te verliezen of te winnen.

Hasi zal dus zondag op de bank zitten voor de clasico in Luik, maar het resultaat kan zeker bepalen of hij daar de volgende wedstrijd ook nog zal zitten.



Bron: Sporza