Diarra riskeert drie speeldagen aan de kant

DINSDAG, 10 FEBRUARI 2026, 07:50 - emjomi
Anderlecht-Online No Image Found

ANDERE RSC Anderlecht dreigt het de komende weken zonder Moussa Diarra te moeten stellen. De verdediger werd vorige week van het veld gestuurd in de heenwedstrijd tegen Antwerp na een zware overtreding op Al-Sahafi. Het bondsparket formuleerde maandag een voorstel tot drie effectieve speeldagen schorsing, aangevuld met een geldboete van 3.000 euro.

Gaat Anderlecht akkoord met die straf, dan mist Diarra niet alleen de terugwedstrijd van de halve finale op de Bosuil, maar ook de competitieduels tegen La Louvière en Zulte Waregem. Paars-wit heeft echter nog de mogelijkheid om in beroep te gaan. In dat scenario zou Diarra wel inzetbaar zijn in de bekerreturn tegen Antwerp, in afwachting van een definitieve uitspraak.

Zeker is wel dat Killian Sardella de return zal moeten missen. De flankverdediger kreeg in de heenmatch twee gele kaarten en is daardoor automatisch geschorst voor één wedstrijd.



Bron: HLN (HLN)