Cobiella van held naar pineut op EK U17

ZONDAG, 7 JUNI 2026, 22:16 - Garrincha
Anderlecht-Online No Image Found

JEUGD Ei zo na was Noa Cobiella de held van de natie met zijn doelpunt tegen Italië in de finale van het EK voor U17. Kort voor affluiten maakte Italië echter nog gelijk. In de strafschoppenserie miste Cobiella zijn elfmeter, waarna Italië zich tot Europees kampioen kroonde.

Met Mattis Seghers, Joshua Nga Kana, Jayden Onia Seke en Ilias Benktib stonden vier Anderlecht-spelers aan de aftrap. Cobiella viel in na 71 minuten, Noah Kalonji na 83 minuten en Rune Verstrepen in de 92e minuut.

In de 85 minuut scoorde Cobiella op aangeven van Kalonji de 1-0. Drie minuten later kreeg Italië een strafschop na handspel van Antwerp-speler Dierickx. Italië scoorde en zo kregen we strafschoppen. Verstrepen scoorde zijn elfmeter, maar Cobiella miste. Italië won de strafschoppenreeks met 4-3 en is Europees kampioen.

Bron: © Eigen redactie