Spaanse arbitrage voor Paok vs RSC Anderlecht

ZONDAG, 2 AUGUSTUS 2026, 10:07 - emjomi
Anderlecht-Online No Image Found

WEDSTRIJDEN - ANDERE De UEFA heeft de scheidsrechters aangeduid voor het Europese duel tussen PAOK en RSC Anderlecht. De wedstrijd staat onder leiding van een volledig Spaans arbitrageteam

Hoofdscheidsrechter is Juan Martínez Munuera, een ervaren Spaanse official die al jarenlang actief is op het hoogste niveau in La Liga en regelmatig wordt aangesteld voor wedstrijden in de Europese competities. Hij krijgt langs de zijlijn de steun van assistenten Diego Barbero en Miguel Martínez.

De rol van vierde official is weggelegd voor Mateo Busquets Ferrer, terwijl in het VAR-centrum Javier Iglesias Villanueva de videobeelden zal beoordelen. Hij wordt daarbij geassisteerd door Juan Luis Pulido Santana als AVAR.

Met de aanstelling van een volledig Spaans arbitragekorps kiest de UEFA voor een ervaren team om het belangrijke Europese treffen tussen PAOK en Anderlecht in goede banen te leiden. Voor paars-wit staat er veel op het spel in de strijd om een plaats in de volgende ronde van de Europese competitie.



Bron: uefa.com