WEDSTRIJDEN Na de nederlaag van Zulte Waregem gisteren mag Anderlecht weer een beetje dromen van Play-Off 1. Dan moet het vanavond wel winnen tegen rechtstreekse concurrent Racing Genk. Let op: deze thuiswedstrijd begint om 20 uur en niet om 18 uur zoals gewoonlijk.
Coach Frank Vercauteren voert ten opzichte van de bekerwedstrijd tegen Club Brugge wellicht één wijziging door. De toen opnieuw bleke Michel Vlap verliest zijn basisplaats aan Nacer Chadli. De Rode Duivel ondervond geen reactie na zijn invalbeurt.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Elias Cobbaut viel gisteren geblesseerd uit op training en is onzeker. Hij zit wel in de kern, net als Killian Sardella. Al trainde die deze week nog niet met de groep mee na zijn blessure. Mogelijk moet Evgen Makarenko depaneren als linksachter.
Sieben Dewaele is geschorst na zijn rode kaart vorige week en Francis Amuzu is nog steeds out.
Tegenstander Genk staat achtste met vijf punten meer dan Anderlecht. Bij winst komen ze op een gedeelde zesde plaats. Na een moeilijke maand november wonnen de Limburgrs wel hun laatste twee wedstrijden: 1-2 bij Cercle Brugge en 4-1 tegen Waasland-Beveren.
Anderlecht wacht al drie competitiewedstrijden op een overwinning. Wint het vanavond, dan komt het tot op vijf punten van de zesde plaats.
Aftrap: 20u Stadion: Lotto Park Scheidsrechter: Nicolas Laforge