WEDSTRIJDEN Alsof het een competitiewedstrijd was. Anderlecht won vanavond met 0-1 tegen Dinamo Minsk, maar groots was het wederom niet. Een vroeg doelpunt van Ludwig Augstinsson geeft paars-wit een kleine bonus voor de terugmatch. Colin Coosemans deed de rest.
Anderlecht was naar Hongarije afgereist met de intentie om vroeg te scoren. De bezoekers namen de partij meteen in handen en dat resulteerde na tien minuten in de 0-1. Rits trapte een hoekschop tot bij Augustinsson en de Zweed kopte de bal in doel.
Lees verder onder de advertentie
Lees verder Wie dacht dat Anderlecht vertrokken was voor een mandje vol doelpunten, kwam bedrogen uit. Paars-wit voetbalde te traag en creëerde amper een opening. Bijgevolg zagen we ook nagenoeg geen kansen.
Geen beterschap na de pauze. Sterker nog: de thuisploeg kon zowaar enkele keren gevaarlijk zijn op de counter. Gelukkig trok ook Coosemans zijn lijn van de voorbije matchen door. De doelman ranselde enkele prima pogingen uit zijn doel.
Riemer probeerde met Dolberg, Ashimeru en later Verschaeren nog wat vuur in de ploeg te brengen. Die laatste zorgde voor een lichte opflakkering, maar de 0-2 hing nooit in de lucht.
Volgende week mag Anderlecht de klus in eigen huis afmaken. Tegen een zwakke tegenstander als Dinamo Minsk zou dat geen probleem mogen zijn. Maar als er een Wit-Russisch doelpunt uit de lucht valt en Anderlecht acteert zoals vandaag, zal het toch bibberen worden.