
TRANSFERS - ANDERE Anderlecht staat onder druk na het teleurstellende gelijkspel tegen Westerlo, wat resulteerde in kritiek op de coach. Een Raad van Bestuur staat gepland voor dinsdag, waar Jesper Fredberg en Brian Riemer ter discussie zullen staan. Ondanks de matige prestaties van Riemer, zal hij nog steeds de leiding hebben tijdens de wedstrijd tegen Genk. De directie van RSCA neemt geen overhaaste beslissingen en zal de situatie zorgvuldig evalueren.
De Raad van Bestuur van morgen staat trouwens al langere tijd gepland en komt er niet naar aanleiding van de povere prestaties, het is dus geen crisisvergadering.
CEO Jesper Fredberg heeft nog geen indruk gemaakt op de leiding met zijn transferbeleid. Zijn enige succesvolle uitgaande transfer was Zeno Debast, waardoor hij nu op zoek moet naar creatieve oplossingen voor versterkingen. Hij zal morgen dus de nodige uitleg moeten geven. De Raad van Bestuur bestaat onder andere uit eigenaar Marc Coucke, voorzitter Wouter Vandenhaute, Tomas Van den Spiegel en Patrick Lefevere.
In ieder geval blijft de toekomst van Anderlecht onzeker, en de druk op de coach en de CEO zal blijven toenemen. Als Anderlecht verliest van Genk en blijft teleurstellen op het veld, wordt de positie van Riemer wel heel wankel en zullen de spanningen alleen maar toenemen.
Copyright © 2000-2025 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates