Voorbeschouwing: Anderlecht - Standard

ZONDAG, 6 OKTOBER 2024, 10:58 - TCV
Anderlecht-Online No Image Found

WEDSTRIJDEN Binnen enkele uren werkt Anderlecht de belangrijke thuismatch af tegen eeuwige rivaal Standard. Terwijl Paars-wit in de Europa League zes op zes behaalde, kon het in de competitie nog geen enkele maal overtuigen en is het al weggezakt tot de rechterkolom van de stand. Een andere optie dan winnen tegen Standard is er eigenlijk niet.

Anderlecht staat voor belangrijke weken. David Hubert heeft het team goed geleid na het vertrek van Riemer, maar lijkt zeker plaats te moeten maken voor een nieuwe hoofdtrainer. Na de interlandbreak volgt de belangrijke wedstrijd op Beerschot, waar absoluut moet gewonnen worden, en daarna volgt de topper op het veld van Club Brugge. Eind oktober hervat het in Europa tegen Ludogorets.


Lees verder onder de advertentie

Lees verder
Anderlecht kan de drie punten dus echt goed gebruiken tegen Standard dat boven de verwachtingen presteert met een jong elftal en erg weinig doelpunten slikt. Bovendien is het rapport van Paars-wit in het Lotto Park dit seizoen bijzonder pover: 6/15. Dit is ook de eerste wedstrijd zonder supporters van Standard zoals beide clubs overeenkwamen na de vorige incidenten.

Vermoedelijk wijzigt Hubert het elftal op een aantal plaatsen en grijpt hij terug naar de 'basisploeg' met een opnieuw fitte Dendoncker, ondanks het feit dat spelers als N'Diaye en Vazquez goed presteerden in Spanje.

Aftrap: 13u30
Stadion: Lotto Park
Scheidsrechter: Lothar D'Hondt

: : : ANDERLECHT : : :

Mogelijke opstelling: Coosemans, Sardella, Simic, Zanka, Augustinsson, Dendoncker, Leoni, Stroeykens, Dreyer, Dolberg, Edozie
Invallers: Kikkenborg, Vanhoutte, Foket, N'Diaye, Verschaeren, Rits, Degreef, Angulo, Vazquez

Geblesseerd: Hazard, Vertonghen, Kana, Amuzu
Geschorst:
Gevaar voor gele schorsing: Simic

: : : STANDARD : : :

Mogelijke opstelling: Epolo, Fossey, Sutalo, Bates, Noubi, Camara, O'Neill, Alexandropoulos, Bulat, Zeqiri, Eckert-Ayensa
Invallers: Henkinet, Hautekiet, Calut, Lawrence, Kuavita, Price, Badamosi, Benjdida, Ghalidi

Geblesseerd: Bolingoli, Djukanovic, Doumbia, Ngoy
Geschorst:
Gevaar voor gele schorsing:

Vorige jaren:
2023-2024: 2-2
2022-2023: 2-2
2021-2022: 1-1
2020-2021: 0-0
2019-2020: 1-0
>>Resultatenhistoriek

Prognose gebaseerd op de laatste 5 jaar:
Winst: 20%
Verlies: 0%
Gelijk: 80%

Prognose gebaseerd op alle resultaten:
Winst: 56.98%
Verlies: 12.79%
Gelijk: 30.23%