Selectie U21: Anderlecht - OH Leuven

Vanavond om 19.30 uur nemen de U21 van Anderlecht het op tegen OH Leuven. Coach René Peeters selecteerde met Liam Bossin en Andy Kawaya twee spelers uit de A-kern. Lees verder »

Vanavond om 19.30 uur nemen de U21 van Anderlecht het op tegen OH Leuven. Coach René Peeters selecteerde met Liam Bossin en Andy Kawaya twee spelers uit de A-kern. Lees verder »

Standard-voorzitter Bruno Venanzi wil zijn jeugdwerking uitbouwen en wil daarvoor Thierry Verjans van Anderlecht naar Standard halen. Verjans is momenteel coach van de paars-witte U17. Lees verder »

Met een partij tegen KV Mechelen sloten de jeugdploegen van Anderlecht dit weekend de heenronde af. Tijd om een balans op te maken en die oogt erg fraai. Lees verder »

Volgens de Nigeriaanse media heeft Anderlecht zijn zinnen gezet op Victor Osimhen, de topschutter van het WK U17. De aanvaller zou echter al drie miljoen euro kosten, een prijs die Anderlecht te hoog vindt voor een 16-jarige. Lees verder »

Komende woensdag 18 november, ontvangen de beloften van Anderlecht, Oud-Heverlee Leuven in het Van Roy Stadion te Denderleeuw. Aftrap is voorzien om 19u30. Door de overwinning tegen Charleroi, staat paars-wit nu op de vierde plaats, OHL staat op plaats elf. Lees verder »
Na hun prachtige prestatie op het WK te Chili, werden de nationale U17 nog eens in de bloemetjes gezet in het Koning Boudewijn Stadion. Spelers en staff mochten met de rust tijdens België-Italie, een ereronde maken in het stadion. Lees verder »

Volgens Het Nieuwsblad volgt Anderlecht de prestaties van Gustaf Nilsson. Dit is een 18-jarige spits van Falkenberg FF, de (ex-)club van Pär Zetterberg. Lees verder »

Ook de nationale U15 spelen eind deze maand twee interlands. Bondscoach Joric Vandendriessche stuurde een oproepingsbrief naar Anderlecht-jongeren Maxime Delanghe, Loic Masscho en Fabio Polizzi (foto). Lees verder »

Wout Faes was de aanvoerder van de Belgische U17 op het voorbije WK. De Anderlecht-verdediger belichaamt volgens zijn ploegmaats en coach alles wat een kapitein moet hebben. "Hij is mijn verlengstuk", zegt bondscoach Bob Browaeys. Lees verder »

Nu het WK voor U17 erop zit, keert bondscoach Bob Browaeys terug naar de U16. Eind deze maand spelen deze twee oefenduels tegen Portugal en hiervoor riep Browaeys vijf spelers van Anderlecht op. Lees verder »

Aaron Leya Iseka ondergaat vandaag een tweede operatie aan zijn knie. De jonge aanvaller scheurde begin oktober zijn kniebanden tijdens het Youth League-duel tegen Brann. Lees verder »

De U21 van Anderlecht hebben met 1-0 gewonnen tegen Charleroi, dat speelde met allemaal jongens uit de A-kern. Bram Nuytinck scoorde na 72 minuten het enige doelpunt. Lees verder »

De Belgische U21 hebben hun EK-voorrondewedstrijd tegen Tsjechië met 1-0 verloren. Vijf spelers van Anderlecht kwamen in actie. Lees verder »

De U21 van Anderlecht gaan vanavond op bezoek bij Charleroi. Vier spelers uit de A-kern spelen straks mee, maar de meest opvallende naam in de selectie is die van Nathan De Medina. Lees verder »

Voor ons Anderlecht-supporters is het vrijdag tijdens België - Italië vooral uitkijken naar Stefano Okaka. De Italiaan speelt in Brussel een beetje een thuiswedstrijd. "België is echt een fantastische ervaring." Lees verder »

De derde plaats van de Belgische U17 zal ongetwijfeld zorgen voor heel wat interesse van topclubs voor de spelers. Bij Anderlecht heeft men echter geen schrik om Wout Faes, Jorn Vancamp, Orel Mangala of Alper Ademoglu te verliezen. Lees verder »

De genomineerden voor de Sportman en Sportvrouw van het Jaar zijn bekend gemaakt, net als die voor de nevencategorieën. Bij de vijftien kanshebbers voor 'Belofte van het Jaar' zit ook Youri Tielemans. Lees verder »

In het kader van de UEFA Youth League, ontvangen de paarse beloften het Zwitserse Servette op dindsdag 24 november. Deze wedstrijd gaat opnieuw door in het Constant Vanden Stock Stadion, de ingang is gratis voor abonnees. Niet-abonnees betalen 5€. Tickets kunnen aangekocht worden aan de loketten en online. Lees verder »

We kregen een echte voetbalwedstrijd te zien gisteren in Chili, kansen, doelpunten en strijdlust tot het einde, alles was aanwezig in het spel van België. De U17 schreven geschiedenis door derde te eindigen op het WK. Kapitein Wout Faes is heel fier op zijn aanvoerdersband. Lees verder »

Op het WK voor U17 hebben de jonge Rode Duivels de wedstrijd om de derde plaats gewonnen. 3-2 werd het tegen Mexico. Wout Faes kreeg na 72 minuten een tweede gele kaart Lees verder »

De kans is groot dat we vrijdag tijdens de oefeninterland België - Italië toch een Anderlecht-speler aan het werk zien. Niet bij de Rode Duivels, wel bij Italië. Stefano Okaka is opgeroepen door de Italiaanse bondscoach. Lees verder »

Guillaume Gillet is aan een sterk seizoen bezig, maar kreeg van het bestuur de belofte dat hij in januari gratis mag vertrekken als dank voor bewezen diensten. Maar gaat hij dit ook doen? "Sportief, financieel en familiaal moet ik goed kiezen." Lees verder »