Faes: "WK wordt belangrijk voor onze toekomst"

Zondag spelen de Belgische U17 hun eerste wedstrijd op het WK in Chili. Anderlecht-verdediger Wout Faes is aanvoerder van deze jonge garde en staat te popelen om zich te tonen. Lees verder »

Zondag spelen de Belgische U17 hun eerste wedstrijd op het WK in Chili. Anderlecht-verdediger Wout Faes is aanvoerder van deze jonge garde en staat te popelen om zich te tonen. Lees verder »

Na de interlandbreak moet Anderlecht zondag weer aan de bak tegen Zulte Waregem. "De pauze heeft ons goed gedaan", zegt Guillaume Gillet. Lees verder »

De U21 hebben hen bekerwedstrijd tegen White Star Woluwe met 3-0 gewonnen. Andy Kawaya opende de score en na de pauze scoorde Dodi Lukebakio nog twee keer. Lees verder »

De U21 van Anderlecht spelen vanavond een bekerwedstrijd tegen White Star Brussels. In de kern ook Liam Bossin. De doelman liep begin augustus een spierscheur op in de dij, maar is opnieuw klaar voor de dienst. Lees verder »

Toen hij eind juli begreep dat hij dit seizoen niet veel zou spelen, vroeg Nathan Kabasele om een uitleenbeurt. De spits trok naar De Graafschap. "Hoewel de resultaten tegenvallen, voel ik me er erg goed", zo vertelt hij. Lees verder »

Met Matteo Marenco realiseerde Anderlecht de voorbije zomer een opvallende transfer. De 16-jarige doelman kwam over van Juventus. Na twee maanden heeft Marenco zich prima geïntegreerd. Maar hoe komt zo'n jongen bij Anderlecht terecht? Lees verder »

Emil Abaz heeft met Macedonië ook de tweede kwalificatiewedstrijd voor het EK van 2016 verloren. Ditmaal was Italië te sterk: 3-2. Abaz speelde de hele partij. Lees verder »

Toen de Belgische U21 gisteren een strafschop kregen, kweet Youri Tielemans zich plichtsbewust van zijn taak. Ook Dennis Praet stond echter klaar om zijn verantwoordelijkheid op te nemen. Lees verder »

Toen de Belgische U21 gisteren tegen Malta een strafschop kregen, zette Youri Tielemans zich gedecideerd achter de bal en scoorde. Van een gebrek aan vertrouwen na de missers van zondag was er geen sprake. Lees verder »

Mile Svilar staat al acht weken aan de kant met een blessure aan de buikspieren. De jonge goalie moet nog even geduld hebben. Over drie weken kan hij de training hervatten. Lees verder »

Morgen reist de Belgische nationale ploeg U17 af naar Chili om er deel te nemen aan het WK. Met Wout Faes (foto), Alper Ademoglu, Orel Mangala en Jorn Vancamp gaan er vier spelers van Anderlecht mee. Lees verder »

De jonge Duivels hebben hun wedstrijd tegen Malta gewonnen met 2-0. Het duurde tot in de 75ste minuut eer Youri Tielemans de score kon openen vanop de stip. Julien de Sart verdubbelde de score in minuut 79'. Lees verder »

Net als vorig seizoen met Mile Svilar laat Anderlecht ook dit jaar een 15-jarige opdraven in de UEFA Youth League. Zijn naam: Mohamed Loua. Graag stellen we u dit nieuwe goudhaantje voor. Lees verder »

Vanavond spelen de nationale U21 tegen Malta. Sinds Enzo Scifo hun trainer is draagt Dennis Praet de kapiteinsband en dat werpt zijn vruchten af. Lees verder »

Dennis Praet en Leander Dendoncker beleefden de voorbije weken turbulente tijden op Anderlecht. Deze week vertoeven ze bij de nationale beloften voor een interland tegen Malta. "Het doet deugd om even de focus te verleggen", geeft de Praet toe. Lees verder »

Emil Abaz speelde vanmiddag met de U19 van Macedonië een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Engeland. Abaz en co gingen met 2-0 de boot in. De Anderlecht-jongere speelde de volledige partij als rechterflankaanvaller. Lees verder »

De U19 van Anderlecht maakten gisterenavond brandhout van SK Brann uit Noorwegen. Een videoverslag van de partij is nu beschikbaar. Je kan het hier bekijken.
Lees verder »

De paars-witte U19 heeft zich woensdagavond eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Uefa Youth League. In het Vanden Stockstadion smeerde het Brann Bergen een droge 5-0 aan, nadat de heenwedstrijd op 1-1 was geëindigd. Lees verder »

Vanavond om 19.30 uur ontvangt Anderlecht Brann uit Noorwegen in het kader van de UEFA Youth League. Coach René Peeters selecteerde twintig spelers voor dit duel. Lees verder »

Nathan Kabasele komt voorloptg niet meer in actie met de nationale U21. Hij liep een scheur op in de rechtste adductoren. Het is niet duidelijk hoelang hij out zal zijn. Lees verder »

Woensdag 7 oktober om 19u30, ontvangen de U19 van Anderlecht, SK Brann in het Constant Vanden Stock Stadion. De wedstrijd is gratis voor de abonnees, niet-abonnees betalen 5 euro. Niet alle tribunes zullen toegankelijk zijn. Lees verder »

De 33-jarige Fransman Benoît Millot, is door UEFA aangeduid om de wedtrijd tussen Anderlecht en het Noorse Brann in goede banen te leiden. Millot is actief in Ligue 1 en floot ook al wedstrijden in Coup de France. De aftrap is voorzien om 19u30 in het Constant Vanden Stock Stadion. Lees verder »
Na het gelijkspel tegen KV Mechelen krijgt Anderlecht even tijd om zich te bezinnen. Pas over twee weken moet het opnieuw aan de bak. In de tussentijd is het tijd voor interlandvoetbal. Paars-wit ziet elf spelers tijdelijk vertrekken. Lees verder »

Woensdag spelen de U19 hun terugwedstrijd in de eerste ronde van de Youth League tegen Brann uit Noorwegen. Abonnees kunnen deze wedstrijd gratis bijwonen. Andere supporters betalen 5 euro. Lees verder »

Op 14 oktober om 19.30u staat de volgende bekerwedstrijd op het programma voor de paarse beloften. De groep van René Peeters gaat het gevecht aan met de buren, namelijk White Star Brussels. Lees verder »

Enzo Scifo, coach van de Belgische beloften, heeft twintig spelers opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Malta. Daarbij ook zes spelers van Anderlecht. Lees verder »