Najar reist mee af voor de sfeer

Andy Najar reist mee af naar Manchester. Om te spelen is het nog te vroeg na zijn hamstringblessure. De Hondurees gaat mee om de groepsfeer en verplaatsing naar Old Trafford mee te beleven. Lees verder »

Andy Najar reist mee af naar Manchester. Om te spelen is het nog te vroeg na zijn hamstringblessure. De Hondurees gaat mee om de groepsfeer en verplaatsing naar Old Trafford mee te beleven. Lees verder »

Rubén Andrade zat vorige zondag niet in de kern tegen KV Oostende, de Spanjaard sukkelde met een kuitblessure. René Weiler liet weten dat zijn aanwezigheid op Old Trafford twijfelachtig was. Maar Rubén hernam gisteren weer de training en raakt dus mogelijk fit voor de verplaatsing naar Manchester United. Lees verder »

Tijdens de vorige interlandbreak kreeg Frank Boeckx een infiltratie in de rug. Zijn problemen zijn daarmee niet helemaal opgelost maar het helpt wel. Drie wedstrijden op één week is dus nefast voor de doelman. "Maar dat komt wel goed", is Boeckx er gerust in. Lees verder »

Uros Spajic kwam vorige zondag nogalhard in aanraking met Landry Dimata. De Seviër had even verzorging nodig had langs de lijn waar hij ter plaatse geniet werd ter hoogte van het jukbeen. Uiteindelijk had Spajic vier hechtingen nodig Lees verder »

Na drie weken afwezigheid is Jorn Vancamp klaar om de trainingen opnieuw te hernemen. De jonge aanvaller blesseerde zich aan de enkel, eind maart met de Belgische U19 tegen Zweden. Normaal is hij terug inzetbaar bij de U21 voor de eindstrijd in de play-offs en de finale van de Beker van België. Lees verder »

De Spaanse doelman Rubén Andrade, die alle Europe League wedstrijden voor zijn rekening neemt, is onzeker voor de terugwedstrijd tegen Manchester United nu donderdag. René Weiler liet na de wedstrijd tegen KV Oostende weten dat de doelman al twee dagen niet meetraint door een kuitblessure. Lees verder »

Uros Spajic is nog steeds herstellende van een gebroken neus. Tijdens een hard duel met Dimata wordt Spajic ter plaatste dichtgeniet ter hoogte van het jukbeen. De Servische verdediger kon de wedstrijd wel uitspelen. Lees verder »

Mile Svilar begon op de bank tegen KV Oostende in plaats van Rubén Martinez. De Spaanse doelman heeft last van een kuitblessure en reisde daardoor niet mee af naar de kust. Het is momenteel niet duidelijk hoe erg de blessure is. Ook niet of de Spanjaard klaar geraakt voor de wedstrijd van donderdag op Old Trafford. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk mocht gisteren invallen tegen Manchester United. De Pool lijkt de invalbeurt goed verwerkt te hebben, dat laat RSC Anderlecht weten. Hij zal dan ook inzetbaar zijn komende zondag tegen KV Oostende. Andy Najar zal er nog niet bij zijn, hij is nog altijd herstellende van zijn blessure. Lees verder »

Leander Dendoncker scoorde gisteren zijn eerste goal in de Europa League en wat voor één. De eerste helft moest Anderlecht vooral het spel ondergaan: "Ze hebben echt een goede ploeg", aldus Leander. Maar hij zorgde voor de ontlading. Het Astridpark barste los in minuut 87': "Daar doe je het voor als voetballer." Lees verder »

Manchester United kampte de afgelopen weken met vele blessures. Een aantal geblesseerden keren in ieder geval terug: Wayne Rooney, David De Gea en Ashley Young zijn weer present. Of ze aan de aftrap zullen komen, is nog niet geweten. Lees verder »

René Weiler liet deze middag op de persconferentie, naar aanleiding van de wedstrijd tegen Manchester United morgen, weten dat Lukasz Teodorczyk nog veel pijn heeft aan de schouder. De kans is heel groot dat hij niet aan de aftrap verschijnt. Lees verder »

Deze ochtend om 10u vond er een training plaats en Lukasz Teodorczyk was er voor het eerst na de partij tegen Gent weer bij. Dat betekent dat de spits waarschijnlijk voldoende hersteld is van zijn schouderblessure. Hij zal dus inzetbaar zijn voor de partij van morgen. Of dat ook betekent dat hij aan de aftrap zal komen, is vooralsnog onduidelijk. Lees verder »

Morgenavond staat het interessante duel tussen Anderlecht en Manchester op het programma. De laatste keer dat beide ploegen elkaar tegen kwamen, was in de groepsfase van de Champions League. Tijdens de eerste wedstrijd ging paars-wit met 5-0 de boot in, maar in de thuismatch speelde het de Engelsen een half uur lang weg. De eindstand werd toen 2-1. Lees verder »

Topschutter Lukasz Teodorczyk geraakte tegen Gent geblesseerd aan de schouder. Maandag werd er aangekondigd dat de Poolse topschutter tijdens klaar zou geraken voor het treffen met Manchester United, maar dat lijkt momenteel niet meer zo zeker. De kans is zelfs groot dat Teomorgen aan de kant blijft. Lees verder »

Andy Najar traint sinds gisteren weer mee. De Hondurees stond aan de kant na zijn hamstringblessure met de Hondurese nationale ploeg. Hij hoopt terug op het veld te staan komende donderdag tegen Manchester United maar wellicht komt die wedstrijd net iets te vroeg. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk moest gisteren vroegtijdig naar de kant door een schouderblessure. Vandaag werd de Pool nader onderzocht en blijkt zijn blessure mee te vallen. Dat laat RSC Anderlecht weten via zijn officiële website. De spits krijgt een aangepast programma en zal speelklaar zijn voor het duel tegen Manchester United komende donderdag. Lees verder »

René Weiler kreeg boegeroep van het stadion over zich heen toen hij Lukasz Teodorczyk naar de kant haalde, maar er was meer aan de hand met de spits dan alleen maar slecht spelen. Na een duel had Teodorczyk last aan de schouder. Lees verder »

Zondag tegen Gent zal Uros Spajic nog spelen met zijn gezichtsmasker, maar donderdag tegen Manchester United speelt hij volgens La Dernière Heure opnieuw zonder. Lees verder »

De eerste van tien speeldagen in Play-off I zit er op. Overmorgen start speeldag twee. Tijd voor een eerste terugblik. Lees verder »

Rafael Galhardo hersteld momenteel bij Flamengo, zijn eerste club, van een zware blessure. Ook al heeft hij nog een contract bij Anderlecht, de Braziliaan blijft liever in zijn vaderland voor de revalidatie. Van Anderlecht hoeft hij ook niet terug te keren. Lees verder »

Juan Mata (Manchester United) zal de wedstrijd, in het kader van de 1/4 finales van de UEFA Europa League, in het Constant Vanden Stock Stadion, aan zich moeten laten voorbij gaan. De Spanjaard is onlangs geopereerd aan een hernia en staat dus even aan de kant, hij hoopt wel de terugwedstrijd op Old Trafford te halen. Lees verder »

We lazen de voorbije weken dat er interesse was vanuit Engelse hoek voor onze topschutter Teodorczyk. De vraag is echter of dit wel een goede volgende stap is in zijn carrière. Lees verder »

De sfeer in het uitvak aan de Gaverbeek was optimaal voorbije vrijdag. Ook op sociale media lezen we alleen maar positieve berichten over de sfeer die de supporters creeërden om de spelers aan te moedigen. Youri Tielemans en Frank Boeck zijn opgetogen met de steun van hun achterban, die hen op die manier dat extra duwtje in de rug geeft. Lees verder »

Ivan Obradovic moest na de wedstrijd tegen Zulte-Waregem geblesseerd het veld verlaten. Gelukkig blijkt de blessure niet erg te zijn en zal de Serviër inzetbaar zijn tegen AA Gent komende zondag. Lees verder »

Rsc Anderlecht doet op deze eerste speeldag van de Playoffs een goede zaak in het klassement. Lees verder »

Manchester United, tegenstander in de kwartfinales van de Europa League, is thuis niet verder geraakt dan een scoreloos gelijkspel tegen West Bromwich. 'The Baggies' hebben de reputatie een zeer stug en moeilijk te bespelen team te zijn en ondanks 75 procent balbezit slaagde de ploeg van José Mourinho er niet in deze muur te ontwrichten. Lees verder »