Carrillo wellicht niet naar Anderlecht

Guido Carrillo zou een akkoord hebben met het Portugese Porto. Daardoor is de kans heel klein dat hij naar Anderlecht komt. Al heeft paars-wit alle hoop nog niet op. Lees verder »

Guido Carrillo zou een akkoord hebben met het Portugese Porto. Daardoor is de kans heel klein dat hij naar Anderlecht komt. Al heeft paars-wit alle hoop nog niet op. Lees verder »

Kristiaan Haagen heeft een nieuwe club gevonden. Na tests in Nederland bij NAC en Cambuur heeft hij nu een contract voor twee jaar getekend bij FC Dordrecht. "Het is belangrijk dat ik veel kan spelen", zo vertelt hij. "Dordrecht wist me te overtuigen." Lees verder »

Het lijkt wel op bestelling. Vanmorgen nog kwam het nieuws dat er voorlopig weinig interesse is in Dennis Praet, vanmiddag wordt hij gelinkt aan Juventus. Volgens Romeo Agresti, die voor Goal.com Juventus volgt, blijft de Oude Dame Praet in het oog houden. Lees verder »

Na zijn geslaagde uitleenbeurt aan Bastia heeft Guillaume Gillet niet te klagen wat betreft interesse uit Frankrijk. Na Bastia zelf en Stade Reims zou nu ook Olympique Marseille de middenvelder willen aantrekken. Volgens La Provence waren er al contacten tussen l'OM en de entourage van Gillet. Lees verder »

Guido Carrillo is al verschillende keren in de pers gekoppeld aan Anderlecht. Toch is zijn huidige club Estudiantes niet gehaast hem te verkopen. FC Porto is alvast één van de grootste kanshebbers om de speler binnen te halen, maar ook Anderlecht is nog in de running. Lees verder »

Youri Tielemans werd gisteren opnieuw in verband gebracht met enkele topclubs, maar Anderlecht hoeft niets te vrezen. "Youri gaat deze zomer nergens naartoe", zo zegt zijn manager Christophe Henrotay. Lees verder »

Volgens Het Laatste Nieuws tekent Khadim Joher Rassoul vandaag een driejarig contract bij Lokeren. De 19-jarige Senegalees was het voorbije half jaar op proef bij Anderlecht. De Brusselaars wist hij niet te overtuigen, maar Lokeren dus blijkbaar wel. Lees verder »

Nu Chancel Mbemba's interlandverplichtingen voorbij zijn, kan hij denken aan vakantie ... en zijn transfer. De interesse wordt steeds concreter en Anderlecht heeft een duidelijk bedrag in het hoofd hoeveel het wil vangen voor de verdediger: 10 miljoen euro netto. Lees verder »

Herman Van Holsbeeck onderhandelde gisteren in Egypte over een transfer van Mahmoud Hassan, alias Trezeguet. Zijn club Al Ahly vraagt echter 4 miljoen euro, terwijl Anderlecht maar de helft wil bieden. Er wacht Van Holsbeeck dus nog een zware taak. Lees verder »

Dennis Praet, of misschien eerder nog zijn entourage, hoopt deze zomer een mooie transfer te maken, maar voorlopig blijft het windstil. Door zijn mindere tweede seizoenshelft (door een blessure), is er maar weinig interesse voor de Gouden Schoen. Lees verder »

Volgens een bericht in The Daily Mail zou Anderlecht één van de ploegen geweest zijn die een bod uitgebracht hebben op Esteban Cambiasso, een 34-jarige Argentijnse defensieve middenvelder. Zijn contract bij Leicester City loopt einde deze maand af. Lees verder »

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op Imoh Ezekiel, maar Standard wil zijn spits graag houden. Ezekiels manager Michel Sagesse geeft aan eerst met alle geïnteresseerden te praten alvorens te beslissen. “Het sportieve zal een belangrijke rol spelen”, geeft hij aan. Lees verder »

Begin april was er nog de kop "Tielemans op weg naar Atletico Madrid?", toen werd het stil tot vandaag. AS koppelt de jonge middenvelder weer aan aan de Spaanse club, dit als vervanger voor de wellicht vertrekkende Mario Suárez. Tielemans staat hierbij als favoriet aangeduid. Lees verder »

Het Laatste Nieuws weet dat Herman Van Holsbeeck momenteel in Egypte is om de transfer van Mahmoud Hassan, roepnaam Trezeguet, af te ronden. Intussen circuleren er allerlei verschillende bedragen die Anderlecht zou geboden hebben. Lees verder »

Youri Lapage verlaat Anderlecht. De kleinzoon van Paul Van Himst heeft een contract getekend bij derdeklasser FC Dender. Vorig seizoen werd de 20-jarige Lapage door Anderlecht uitgeleend aan Eendracht Aalst. Lees verder »

Het is Borussia Mönchengladbach menens om Chancel Mbemba binnen te halen. Eerder bood het al 8 miljoen euro en verhoogde dat nu naar 9 miljoen euro plus bonussen. Lees verder »

Sportief directeur bij Al Ahly Wael Gomaa heeft het clubbestuur geïnformeerd dat ze Mahmoud Hassan Trezeguet het liefst ook volgend seizoen bij hen zien spelen. Al bevestigen ze de interesse van Anderlecht in de aanvallende middenvelder. Lees verder »

Mehdi Tarfi staat op het punt de club te verlaten, zijn contract loopt namelijk eind deze maand af. Hij kan mogelijks zijn broer Karim Tarfi vervoegen bij De graafschap in Nederland maar er is ook interesse van twee Belgische clubs; Lees verder »

Donderdag zal er wellicht schot in de zaak komen betreffende een mogelijke transfer van Ivan Obradovic, dan vinden er namelijk opnieuw onderhandelingen plaats. Anderlecht hoopt alvast voor de hervatting van de trainingen hem naar het Astridpark te halen. Lees verder »

Volgens de Poolse media toont Anderlecht interesse in Filip Starzynski, een 24-jarige aanvallende middenvelder van Ruch Chorzow. Ook clubs uit Nederland, Duitsland, Israël en Turkije zien wel wat in Starzynski. Lees verder »

Herman Van Holsbeeck voerde de voorbije dagen drukke gesprekken met vertegenwoordigers van het Qatarese Al Arabi over een transfer van Imoh Ezekiel. Het Laatste Nieuws vernam van bronnen rond Al Arabi dat de gesprekken gunstig verlopen en een akkoord er zeker inzit. Lees verder »

Volgens Het Nieuwsblad zou Nicaise Kudimbana een contract voor twee seizoenen ondertekend hebben bij Antwerp. De doelman was einde contract bij Anderlecht. Lees verder »

Volgens Thibaut Roland, columnist, keert Imoh Ezekiel volgend seizoen niet meer terug naar Standard. De spits zou nu heel dicht staan bij Anderlecht, dit dankzij zijn nieuwe manager ... Mogi Bayat. "De huidige manager van Ezekiel heeft een mandaat gegeven aan Bayat", klinkt het. Lees verder »

Volgens de lokale radiozender France Bleu Champagne-Ardenne zou Guillaume Gillet zijn carrière kunnen voorzetten bij Stade Reims. De voormalige grootheid eindigde vorig seizoen als 15de in de Franse hoogste klasse. Lees verder »

Het ziet er naar uit dat Anderlecht doelman Nicaise Kudimbana onderzak zal kunnen vinden bij Antwerp. De doelman, die overkwam van Oostende, is einde contract bij Anderlecht en ziet Antwerp wel zitten. Lees verder »