Dauda geopereerd aan het hoofd

Geen Mohammed Dauda gisteren bij de U21 tegen Charleroi. De jonge spits onderging deze week een operatie aan het hoofd. Een gevolg van een contact twee weken geleden in de beloftewedstrijd tegen AA Gent. Lees verder »

Geen Mohammed Dauda gisteren bij de U21 tegen Charleroi. De jonge spits onderging deze week een operatie aan het hoofd. Een gevolg van een contact twee weken geleden in de beloftewedstrijd tegen AA Gent. Lees verder »

De U21 spelen vanavond de kwartfinale van de Beker van België. De tegenstander is Charleroi. Coach Emilio Ferrera (foto) rekent onder meer op Francis Amuzu en Abdoul Danté om door te stoten. Albert Sambi Lokonga en Alexis Saelemaekers zitten niet in de selectie. Lees verder »

Het duel tussen de Anderlecht-ploegmaats Ryota Morioka en Abdoul Dante is geëindigd op een gelijkspel. Japen en Mali stonden zonet tegenover elkaar in Luik. Kort voor de rust kwam Mali op voorsprong, maar diep in de blessuretijd van de tweede helft maakte Japan alsnog gelijk. Lees verder »

Volgend weekend starten de play-offs. Krijgen we nog een spannende strijd om de landstitel en zal Anderlecht daar een rol in spelen? Drie redenen waarom Anderlecht geen kampioen zal worden en drie redenen waarom Anderlecht wél de oppergaai zal afschieten. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk vertoeft momenteel bij de Poolse nationale ploeg. Wat hij in België niet doet, doet hij wel in Polen: praten met de pers. De Pool scoort weer en heeft dat te danken aan Marc Coucke, zegt hij zelf: "Coucke geeft mij een boost gegeven". Lees verder »

Het seizoen van Dennis Appiah is voorbij. De Fransman is geopereerd aan een hernia en is enkele maanden out. Veel opties heeft RSC Anderlecht niet meer op rechts, buiten Alexandru Chipciu, of misschien jongeling Alexis Saelemaekers. Lees verder »

Henry Onyekuru heeft bij zijn moederclub Everton de trainingen met de bal hernomen. De Nigeriaan is er vast van overtuigd om er met de play-offs terug te staan. Bij Anderlecht twijfelen ze aan die bewering. De toekomst zal het uitwijzen wie gelijk krijgt. Lees verder »

De U21 hebben vanavond opnieuwe een ruime overwinning geboekt. Tegen AA Gent won Anderlecht met 4-0. Kort voor de rust scoorden Mohamed Dauda, Antoine Bernier en Nelson Azevedo. Na de rust zette Dauda nog een strafschop om, zijn vijftiende doelpunt in acht play-offwedstrijden. Lees verder »

De U21 van Anderlecht spelen vanavond thuis tegen AA Gent. De meest opvallende naam in de selectie is die van Hannes Delcroix. De verdediger stond verschillende maanden aan de kant met een teenblessure. Vanavond is hij er voor het eerst opnieuw bij. Lees verder »

Nicolae Stanciu ruilde in januari RSC Anderlecht in voor Sparta Praag. En of, de Roemeen het scoren nog niet verleerd is. Met de rust stond zijn ploeg 3-0 voor, drie doelpunten waar Stanciu een voet in had. De eerste en laatste scoorde hij zelf, de tweede zorgde hij voor een assist bij de own-goal. Lees verder »

Terwijl de Anderlecht-spelers Play-Off 1 voorbereiden in de Ardennen, geniet Davy Roef van een weekje verlof. Anderlecht-online maakte hiervan gebruik om de doelman op te bellen. In een openhartig gesprek vertelt Roef over zijn prestaties dit seizoen, de opties voor volgend seizoen en de moeilijke periode van vorig seizoen. Lees verder »

Mbodji Kara vertoeft momenteel nog altijd in Barcelona in de nabijheid van dokter Ramon Cugat. De kans dat hij tijdens de play-offs in actie komt blijft klein. Ook Henry Onyekuru zijn deelname aan de play-offs wordt alsmaar twijfelachtiger. Lees verder »

De reguliere competitie zit erop, de kalender voor Play-Off 1 is bekend. Tijd om te peilen naar uw verwachtingen over de eindstrijd in onze vaderlandse competitie. Op welke plaats ziet u Anderlecht eindigen na tien speeldagen Play-Off 1-voetbal? Lees verder »

Van 21 tot 27 maart spelen de Belgische U19 hun eliteronde voor kwalificatie voor het EK van komende zomer. Bondscoach Gert Verheyen maakte vandaag zijn selectie bekend en daarbij zijn maar liefst zeven spelers van Anderlecht. Lees verder »

Adrien Trebel had de voobije week weer koorts en ook Lukasz Teodorczyk en Ivan Obradovic bleven binnen tijdens de trainingen. Maar volgens Hein Vanhaezebrouck zijn alle kleine ongemakken achter de rug en geraakt iedereen fit voor zondag. Lees verder »

Vandaag weet Anderlecht of het een boete moet betalen in het dossier rond Junior Kabananga. Paars-wit haalde de spits in 2010 weg bij het Congolese Etanchéite. De Congolese club beweert dat een vals document indiende om te ontsnappen aan de opleidingsvergoeding en trok naar de FIFA. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk, Ivan Obradovic, Uros Spajic en Adrien Trebel trainden gisteren niet voluit mee. Eergisteren verschenen ze niet op het oefenveld, maar dat deden ze gisteren dus wel. De verwachting is dat het viertal klaar raakt voor de partij van zondag tegen Antwerp. Lees verder »

Op zijn Twitter heeft Kara Mbodj gereageerd op de berichten van de voorbije dagen over zijn revalidatie. De Senegalees benadrukt dat hij alles doet om Anderlecht snel te kunnen helpen. "Voor ik aan het WK mag denken, moet ik eerst weer spelen bij mijn club." Lees verder »

De reguliere competitie nadert zijn einde en de play-offs staan voor de deur. Money time dus en hoog tijd om nog wat inspirerende woorden op jullie los te laten in de rubriek "Het DNA van RSCA". Vandaag laten we een fan met een uitgesproken mening aan het woord. Veel leesplezier! Lees verder »

Francis Amuzu incasseerde maandag een tik op de kuit tijdens de wedstrijd met de beloften en moest geblesseerd aan de kant. Onderzoek wijst uit dat de blessure meevalt. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk trok gisteren naar Antwerpen voor een visite bij dokter Geert De Clercq. De Pool liet er een blessure onderzoeken. Wat er precies aan de hand is, is niet bekend, maar volgens La Dernière Heure leek Teodorczyk wel gerustgesteld na het bezoek. Toch is het licht onzeker of hij zondag kan spelen. Lees verder »

Francis Amuzu speelde gisteren bij de beloften van RSC Anderlecht. Tijdens de wedstrijd incasseerde hij een tik op de kuit. Hoe ernstig de blessure is is momenteel nog niet geweten. Lees verder »

Kenny Saief beëindigde de wedstrijd tegen Zulte Waregem met een verminderd zicht. De middenvelder kreeg een klap, waardoor de wonde aan zijn wenkbrauw opnieuw open sprong. Saief speelde de wedstrijd wel uit. Lees verder »

Lukasz Teodorczyk kreeg aan de Gaverbeek zijn vierde gele kaart onder de neus geduwd. Samen met Leander Dendoncker staat hij nu op één kaart van een schorsing. Beide heren doen er goed aan om geen vijfde te pakken tegen Antwerp. Zoniet beginnen ze aan de play-offs in de tribune. Lees verder »

Hein Vanhaezebrouck uitte voorbije vrijdag serieuze twijfels of Kara Mbodji überhaupt nog in actie zou komen dit seizoen. De makelaar van de Senegalees, Djily Dieng, spreekt dit tegen, al focust hij vooral op het WK. Lees verder »

Hein Vanhaezebrouck zei het al, de revalidatie van Henry Onyekuru verloopt goed. De Nigeriaan loopt al, maar nog niet buiten, wel binnen op de Alter-G. Hij postte nu ook een filmpje op twitter over zijn loopsessie en bedankte de supporters voor hun lieve berichtjes. Lees verder »

De revalidatie van Henry Onyekuru verloopt momenteel gunstig. Hij traint al binnen en mag al lopen op de Alter-G. Binnen twee weken ondergaat hij de ultieme test om te zien of hij de groepstrainingen mag hervatten. Lees verder »

Hein Vanhaezebrouck kwam deze middag met verrassend nieuws rond Kara Mbodji. De kans is namelijk groot dat de Senegalees dit seizoen niet meer in actie komt. Twee maanden na zijn operatie aan de knie is er namelijk nog steeds geen beterschap in zicht. Lees verder »

Andy Najar, Henry Onyekuru en Kara Mbodji zijn de drie langdurig geblesseerden waar RSC Anderlecht momenteel mee kampt. Van die drie maakt Andy Najar de beste vooruitgang volgens Hein Vanhaezebrouck. Lees verder »

Frank Boeckx is momenteel in behandeling in Duitsland voor zijn rug bij Bayern-dokter Hans-Wilhelm Müller Wohlfarth. De bahandeling bestaat uit inspuitingen in zijn rug. Binnen twee weken volgt de laatste behandeling. Boeckx hoopt dan ook om er terug te staan in de play-offs. Lees verder »

Iets voorbij het halfuur werd de partij tussen Anderlecht en Moeskroen even onderbroken voor een blessurebehandeling bij Kenny Saief. De middenvelder moest na een botsing behandeld worden aan de wenkbrauw. De medische staf kleefde de wonde toe en Saief kon de wedstrijd volmaken. Lees verder »