Kara speelt hele match met Senegal

Senegal heeft zich ten koste van Madagaskar geplaatst voor de poulefase van de WK-voorronde. Kara Mbodj sukkelde de voorbije dagen met een blessure, maar hij speelde vanavond de hele wedstrijd. Lees verder »

Senegal heeft zich ten koste van Madagaskar geplaatst voor de poulefase van de WK-voorronde. Kara Mbodj sukkelde de voorbije dagen met een blessure, maar hij speelde vanavond de hele wedstrijd. Lees verder »

Supporters van Anderlecht mogen volgende week waarschijnlijk niet afreizen naar Monaco. Het verbod komt uit van Frankrijk zelf, dat volgens de Franse autoriteiten een land in oorlog is en de veiligheid van de bezoekers niet kan verzekeren. Lees verder »

Dennis Praet heeft de training hervat na zijn blessure. Als de middenvelder zonder problemen de trainingen afwerkt, is hij terug inzetbaar tegen Lokeren. Lees verder »

De nationale ploeg van Senegal werkte gisteren een tweede training af in het Léopold Sédar Senghor Stadion. De voltallige ploeg werkte de training af, inclusief Kara Mbodj, die even onzeker was met een lichte blessure aan de ribben. Lees verder »

Na Congo heeft ook Guinée zich geplaatst voor de poulefase van de voorronde voor het WK 2018. Na de heen- won het ook de terugwedstrijd tegen Namibië. Idrissa Sylla scoorde het openingsdoelpunt. Lees verder »

Congo heeft zich geplaatst voor de poulefase van de voorronde voor het WK van 2018. Het schakelde vanmiddag Burundi uit en had hiervoor genoeg aan een 2-2 gelijkspel. Lees verder »

Nu de heenronde van de reguliere competitie voorbij is en de nationale ploegen aan zet zijn, vonden wij het tijd om de kandidaten voor Play-off 1 door te lichten. Vandaag: Standard (11)
Lees verder »

Dennis Praet geeft in Fanatico wat meer uitleg bij zijn blessure, die hij naar eigen zeggen, stomweg heeft opgelopen. "Je gaat lachen als je gaat horen hoe ik mijn blessure heb opgelopen", zegt Praet. Lees verder »

Gisteren blesseerde Mbodj Kara zich tijdens de wedstrijd met Senegal tegen Madagascar. Na onderzoek in het ziekenhuis, blijkt de blessure goed mee te vallen. De verdediger liep een lichte blessure op aan de ribben. Lees verder »

Net als Idrissa Sylla heeft ook Kara Mbodj zich geblesseerd tijdens een interland. De verdediger moest na 76 minuten naar de kant in het duel tussen Senegal en Madagaskar. Lees verder »

Idrissa Sylla heeft in de interland van Guinée gisteren een rugblessure opgelopen. Het is hoogst onzeker of de spits zondag kan aantreden in de terugwedstrijd tegen Namibië. Lees verder »

Aaron Leya Iseka ondergaat vandaag een tweede operatie aan zijn knie. De jonge aanvaller scheurde begin oktober zijn kniebanden tijdens het Youth League-duel tegen Brann. Lees verder »

De U21 van Anderlecht gaan vanavond op bezoek bij Charleroi. Vier spelers uit de A-kern spelen straks mee, maar de meest opvallende naam in de selectie is die van Nathan De Medina. Lees verder »

Het vertrek van Anderlecht uit de gemeente Anderlecht zorgt voor een fikse financiële aderlating voor deze laatste. Sport/Voetbalmagazine berekende dat de gemeentekas hierdoor twee miljoen euro per jaar minder zal incasseren. Lees verder »
Volgens het Italiaanse Tuttosport heeft Anderlecht interesse voor Bryan Cristante. Dit is een 20-jarige Italiaanse middenvelder van Benfica. Lees verder »

Silvio Proto heeft zich afgelopen zondag niet populair gemaakt met zijn uitspraken na de wedstrijd op Sclessin. Niet bij zijn ploegmaats maar ook niet bij verschillende analisten zoals Marc Degryse, die maandagavond te gast was bij Extra Time. Lees verder »

Volgens Sud Presse zou Dennis Praet terug zijn opwachting maken tegen Lokeren op 21 november. Praet viel uit net voor de wedstrijd tegen Moeskroen met een scheurtje in de bilspier. Praet zou dus ook klaar zijn voor de wedstrijd tegen Monaco in de Europa League. Lees verder »

Op het WK voor U17 hebben de jonge Rode Duivels de wedstrijd om de derde plaats gewonnen. 3-2 werd het tegen Mexico. Wout Faes kreeg na 72 minuten een tweede gele kaart Lees verder »

Besnik Hasi blikte gisteren nog even terug op de partij tegen Tottenham. De Anderlecht-coach gelooft in puntengewin in Monaco als Anderlecht deze prestatie herhaalt. Mogelijk is Dennis Praet er dan weer bij. Lees verder »

Silvio Proto kreeg in de partij tegen Tottenham een tik tegen de heup. De doelman heeft hier nog een beetje last van, maar zijn aantreden morgen tegen Standard komt niet in gevaar. Lees verder »

Enzo Scifo heeft vijf spelers van Anderlecht opgenomen in zijn selectie voor de volgende wedstrijd van de Belgische U21. het gaat om Davy Roef, Michaël Heylen, Leander Dendoncker, Youri Tielemans en Nathan Kabasele. Dennis Praet is geblesseerd. Lees verder »

Nadat een zware griep hem een tweetal weken aan de kant liet, behoort Matias Suarez sinds vorige week opnieuw tot de wedstrijdkern. De Argentijn kan weer helemaal rekenen op zijn knieën, nu moet enkel de vorm nog terugkomen. Lees verder »

Fabrice N'Sakala leek uitgerangeerd bij Anderlecht, maar door de blessure van Ivan Obradovic zit hij voor het eerst dit seizoen in de wedstrijdselectie. De Fransman mag weer hopen van een langer verblijf in het Astridpark. Lees verder »

4 november 2014: met twee doelpunten is Anthony Vanden Borre de grote bezieler van het 3-3 gelijkspel op Arsenal. Een jaar later ziet zijn wereld er heel anders uit. Hoe gaat het vandaag met Vanden Borre? Het Nieuwsblad zocht het uit. Lees verder »

Ivan Obradovic wordt morgen geopereerd aan zijn knie. Dokter Geert Declercq zal de operatie uitvoeren in het AZ Sint-Monica van Antwerpen. Lees verder »

De Belgische U17 spelen donderdag om 21 uur hun halve finale o het WK. Eddy Demarez volgt voor Sporza de prestaties van de jonge Duivels op de voet en hij maakt een analyse van de ploeg. De Anderlecht-jongens kunnen hem erg bekoren. Lees verder »

Bart Vertenten is aangeduid om de topper tussen Standard Luik en RSC Anderlecht in goede banen te leiden. Hij wordt bijgestaan door lijnrechters Rien Vanyzere, Thibaud Nijssen vierde official Frederik Geldhof. Lees verder »

Maandag 02 november, komen de beloften van Anderlecht in actie tegen KV Kortrijk. Voor deze wedstrijd maakte René Peeters een selectie van 17 spelers bekend. Liam Bossin sluit terug aan bij de kern na zijn blessure. Fede Vico maakt ook opnieuw deel uit van de selectie. Lees verder »

Dennis Praet zal enkele weken onbeschikbaar zijn door een scheur in zijn bilspier. Dat laat Anderlecht weten op zijn officiële website. Na de blessure van Ivan Obradovic opnieuw een opdoffer voor Besnik Hasi, met de verplaatsing naar White Hart Line in het zicht. Lees verder »

Het zag er zondag al niet goed uit voor Ivan Obradovic die op een brancard het veld moest verlaten. Het verdicht is gevallen en hard, zes maanden out met een gescheurd ligament in de rechterknie, dat laat Anderlecht weten via zijn officiële website. Lees verder »